Must Solar

Must Solar

MUST ENERGY Power Co., Ltd

MUST ENERGY Power Co., Ltd заснована в 1998 році зі штаб-квартирою в Гонконгу. Компанія є професійним високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на розробці, виробництві, продажах і обслуговуванні інверторів, сонячної енергії, батарей VRLA. Широка лінійка продуктів включає: інвертор живлення, інвертор сонячної енергії, контролер заряду сонячної енергії, сонячну батареї та деякі інші пов’язані сонячні продукти. Продукція пройшла сертифікацію SAA, CE, SONCAP і має сертифікат якості IS9001. Є одним із авторизованих постачальників уряду Китаю.

Всього за кілька років сонячні інвертори та компоненти від компанії MUST ENERGY стали синонімом технологічних інновацій, якості збірки, якості роботи та неперевершеного обслуговування клієнтів і отримали високу оцінку клієнтів у всьому світі.

Щоб постачати продукцію міжнародної якості, MUST ENERGY була сертифікована за наступними правилами: ISO 9001, CE, IEC, SAA, SONCAP. У майбутньому MUST ENERGY продовжує дотримуватися існуючих правил і положень, а також сертифікуватися за різними міжнародними правилами і положеннями.

Товари цієї компанії є одними з найкраших та енергоефективних рішень при створенні автономного енергетичного контуру. Та безпроблемно працюють в будинках, офісах та виробництвах багатьох клієнтів.

Ми Грозбер Україна продаємо інвертори даної торгової марки і впевнені що завдяки якості виробництва та загалом якості товару ваша енергетична автономність буде надефективною.

Інверторний зарядний пристрій 600W 12V Must Solar

Інверторний зарядний пристрій 3000W 24V MPPT 50A Must Solar

Запитуйте у наших менеджерів. Замовляйте через корзину або телефонуйте.

Express
delivery
from Europe in 3-7 days
Quality
assurance
the best quality on the market
We work
daily
without holidays
Customer
Service
daily 24/7