Про нас

Переваги співпраці

Наша компанія вже відкрила для себе друге десятиліття роботи на ринку агробізнесу. Створювалася вона для організації оперативних поставок якісних деталей для сільгоспагрегатів, для скорочення простоїв і збільшення технічного ресурсу механізмів.

Особливості діяльності

«Грозбер Україна» є офіційним дилером компанії «ADR group» в Україні і нами забезпечується постачання запчастин у повному асортименті цього виробника.

Основний напрямок нашої роботи - це запчастини для сільгосптехніки, і насамперед для імпортної, такої як Джон Дір - з цим американським брендом, лідером виробництва техніки для аграріїв у всьому світі, у нас давні ділові відносини. Наша співпраця розширилася і тепер ми не тільки поставляємо все необхідне для будь-якого з Джон Діров, але і проводимо ремонтні роботи з цією технікою. Для виконання ремонту в складі нашої компанії є оперативні сервісні бригади, готові виїхати за першим покликом.

Сервісне обслуговування і ремонт

Ми також маємо ремонтну базу на своїй території, де одночасно можуть ремонтуватися кілька одиниць техніки. У випадках, коли ви сумніваєтеся в необхідності ремонту та/або не можете встановити, який саме вузол вимагає його, наша сервісна служба приїде до вас і безкоштовно проведе комп'ютерний аналіз стану агрегату в цілому і його окремих вузлів, видасть вам свій висновок і інформацію про вартість деталей, робіт; терміни відновлення функцій даного вузла на вашому Джон Дірі.

Ми допомагаємо не тільки з технікою названої американської компанії, але і всіх інших світових брендів. Компанія поставить вам в рекордно короткі терміни запчастини для Хорш, запчастини для Амазоне, запчастини для Лемкен та інших виробників.

Підтримка і турбота про клієнтів

Фахівці компанії «Грозбер Україна» проконсультують ваших техніків з питань обслуговування агрегатів, їх експлуатаційних особливостях і з багатьох інших технічних проблем. А також ви отримаєте вичерпну інформацію про умови постачання, ціни на вироби, про наявність різноманітних дисконтних акцій і пільг в оплаті товару.

Наш інтернет-магазин має кілька складських приміщень у регіонах країни, що дозволяє нам значно збільшити товарні запаси, загальна кількість виробів становить близько 140 тисяч одиниць. Крім складів є також офіси на місцях, що скорочує ваш шлях при необхідності оформити своє замовлення безпосередньо.

15
років на ринку
20000
запчастин на складі
1500
задоволених клієнтів
300+
партнерів

Якість роботи і надійність є найважливішими факторами при виборі сільгосптехніки і запчастин до сільгосптехніки. Як правило, ці характеристики впливають на кінцевий вибір покупця, адже всім відомо, що запорука успішного врожаю - це в першу чергу правильно підібрана техніка.

Замовити оригінальні запчастини для сільгосптехніки ви можете безпосередньо в інтернет-магазині «Грозбер Україна». Основний напрямок нашої діяльності - це постачання з Європи і США запчастин для імпортної сільгосптехніки, такої як: , Клаас, Кейс, Хорш, Квернеланд, Маніту та ін. Якщо ви хочете купити запчастини або обладнання в Києві або інших регіонах, то вам слід звернутися саме до Грозбер Україна.

Наша компанія постачає фільтри, ремені, підшипники, форсунки, ланцюги, втулки і багато іншого виключно оригінального виробництва. Ви як ніхто повинні знати, що використання неякісних запасних частин може призвести до непоправних результатів.

«Грозбер Україна» виробляє поставки запчастин до сівалок, плуг, культиваторів, борон, обприскувачів, розкидувачів добрив, кормороздавачів, ущільнювачів ґрунту від світових виробників і за кращими цінами.

Умови доставки
  • Відправимо замовлення по Україні транспортними компаніями;
  • При необхідності відправимо замовлення рейсовими автобусами день у день;
  • Самовивезення зі складу-магазину в Києві.

У нас завжди можна знайти найбільш відповідний саме для вас варіант запчастин до сільгосптехніки. У деяких випадках запчастини потрібні дуже терміново, тоді вам просто необхідно оформити замовлення у нас. Термінові поставки нашою компанією запчастин John Deere, Claas, Case, Horsch, Kverneland. Ми надамо для вас гарантію на всі види товарів з установкою і налаштуванням.

У сферу діяльності «Грозбер Україна» входять не тільки оперативні поставки запчастин для сільгосптехніки. Наша компанія надає послуги сервісного обслуговування сільгосптехніки в Києві та Україні, а також здійснює продаж оригінальних металодетекторів і агрохімічних препаратів.

У нас ви можете зробити замовлення металошукачів Vallon і добрив для грибів. Ми готові прийняти замовлення будь-якого обсягу і привезти його вам в найкоротші терміни.

Якщо вам потрібно швидко купити якісні запчастини для сільгосптехніки, провести сервісне обслуговування або купити агрохімічні препарати в Києві або інших регіонах країни, то звертайтеся в компанію «Грозбер Україна»!

Умови оплати
  • Накладений платіж (після огляду товару).
  • Безготівковий розрахунок з ПДВ на банківський рахунок компанії (для платників ПДВ).
  • Безготівковий розрахунок на банківську картку фізичної особи.
Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7