Продаж генераторів

ЗРУЧНО ТА ВИГІДНО. ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ І ДИЗЕЛЬНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

З приводу замовлення звертайтесь за телефоном +38 (067) 634-52-22 або на нашому сайті в розділі https://grozber.ua/shop/generatory

В умовах, коли електропостачання відбувається з проблемами, значення агрегатів для виробництва електроенергії набуває величезної ваги. Сама по собі електроенергія не буває різної якості, але різними бувають механізми, що її виробляють. Компанії постачальники генераторів з якими ми співпрацюємо мають великий успіх своєї продукції на всіх континентах (більше 100 країн). Мова іде про бренди: Himoinsa, Teksan і Kama. Це генератори різних видів та принципів роботи, крім них в асортименті продукції компанії є дизельні електростанції малої та великої потужності. І ці агрегати, в силу їхнього призначення, є життєво важливими в усіх галузях промисловості та в приватних домогосподарствах. Для забезпечення безперервної роботи устаткування на підприємствах та виробництвах в господарствах та навіть квартирах щоб уникнути простоїв в технологічних процесах варто своєчасно закупити дизельні або бензинові генератори.В теперішніх реаліях компанія «Грозбер Україна» налагодила постачання згаданих вище брендів генераторів і деталей до них, традиційно забезпечуючи високу якість запасних частин та їхню повну відповідність тим агрегатам, до котрих вони призначені.

Промислове виконання та надійність

Дизельні генератори промислового виконання, на відмуну від побутових, здатні працювати без перерви максимально довго. Генератори забезпечуються шумозахисним корпусом та багатьмя іншими опціями, що роблять їх екслпутації комфортною та безпечною

Власна сервісна підтримка

Компанія Грозбер Україна надає повну професійну сервісну підтримку упродовж дії гарантіі на обладнання та після гарантійне обслуговування. Ми працюємо на всій территорії України

Без посередників. Офіційна гарнатія.

Грозбер Україна є імпортером промислових генераторів, тому клієнт, може розраховувати на адекватну ціну та на подальшу сервісну підтримку. Працюємо з різними формами оплати за Договором. Максимальна прозорість у роботі!

Менеджери нашої компанії допоможуть вам зробити вірний вибір, щоби ваш дизельний, промисловий, бензиновий чи електрогенератор був максимально корисним для ваших потреб, а дизельна електростанція була здатна забезпечити ваші технологічні процеси. Ще одна приємна традиція нашої компанії – це найкоротші терміни постачанняпридбаних у нас товарів до споживача..

Ми забезпечуємо наших клієнтів генераторами і дизельними електростанціями дуже широкого спектру. Про наш неординарний асортимент переконливо свідчить наступний перелік: генератор невеликої потужності – від 3,5,6,7 і до 10 кВт для індивідуальних потреб чи для невеликих підприємств, промисловий генератор на13,14,15,16,19,20,24,27,30,32,33,36,40,48 кВт. А також: на 50,52,60,66,72 і ще на 160,176,200,220,256,280,300,320,352 кВт. Ми забезпечимо роботу вашої дизельної електростанції потужністю від 5 до 30 кВт.

Після оптимального відбору необхідного виробу, який вам зручніше здійснити з допомогою нашого менеджера, ви швидко та зручно оформите всі інші процедури.

В разі потреби отримати більш детальну інформацію про всі технічні нюанси, експлуатаційні плюси та допоміжні опції, про те, як найвигідніше купити в Києві, Білій церкві, Ніжині запасні частини, чи генератори іспанської компанії Himoinsa, турецької компанії Teksan а також будь-яку іншу цікаву для вас інформацію, що входить до сфери нашої компетентності, зверніться безпосередньо до представника компанії «Грозбер Україна».

Дизельна електростанція (дизель-генераторна установка (ДГУ), дизель-генератор) - стаціонарна або рухома енергетична установка, обладнана одним або декількома електричними генераторами з приводом від дизельного двигуна внутрішнього згоряння. Існують також електростанції з приводом від бензинового двигуна - бензиноелектричний агрегат або бензинова електростанція та газопоршневі електростанції. Слід враховувати, що терміни дизельна електростанція, дизель-електричний агрегат та дизель-генератор не є синонімами: дизель-генератор - пристрій, що складається з конструктивно об'єднаних дизельного двигуна та генератора; дизельелектричний агрегат у свою чергу включає дизель-генератор, а також допоміжні пристрої: раму, прилади контролю, паливний бак; дизельна електростанція - це стаціонарна або пересувна установка на базі дизельелектричного агрегату, що додатково включає пристрої для розподілу електроенергії, пристрої автоматики, пульт управління. Як правило, такі електростанції поєднують у собі генератор змінного струму та двигун внутрішнього згоряння, які встановлені на сталевій рамі, а також систему контролю та управління установкою. Двигун внутрішнього згоряння рухає синхронний або асинхронний електричний генератор. З'єднання двигуна і електричного генератора проводиться безпосередньо фланцем, або через демпферну муфту. У першому випадку використовується двоопорний генератор, тобто генератор, що має два опорні підшипники, а в другому - з одним опорним підшипником (одноопорний).

Види та варіанти виконання.

Дизельні електростанції розрізняються за вихідною електричною потужністю, видом струму (змінний трифазний/однофазний, постійний), вихідною напругою, а також частотою струму (наприклад, 50, 60, 400 Гц).

Також дизельні електростанції поділяють за типом охолодження дизельного двигуна, повітряного чи рідинного.

Електростанції з дизельним двигуном рідинного охолодження - це агрегати великих потужностей та розмірів.

За призначенням.

Пересувні електростанції потужністю, як правило, до 1000 кВт. Застосовуються як переносне (портативне) або резервне джерело електропостачання. Найчастіше представлені в спеціальному шумозахисному кожусі або контейнері зі стандартними (дозволеними) габаритами транспортування.

Стаціонарні (промислові) - електростанції, будь-якої потужності та типу, інтегровані в єдину систему енергокомплексу.

За конструктивним виконанням.

Лінійний чи традиційний генератор обертання. Відкрите виконання — базове виконання електростанції, призначене для розміщення електроустановки у спеціально обладнаному приміщенні. У шумозахисному кожусі - для встановлення в приміщення або на вулиці за наявності вимог до зниження шуму. Контейнерні - монтаж електростанції в блок-контейнер здійснюється для експлуатації установки у важких кліматичних умовах та підвищеної вандалозахищеності. Електростанція може бути встановлена у фургон, машину або на шасі. Таким чином, вона набуває статусу мобільної електростанції.

За родом струму.

Малопотужні дизельні електростанції виробляють, як правило, однофазний змінний струм напругою 220 В та/або трифазний напругою 380 В.

Трифазні електростанції мають вищий ККД за рахунок вищого ККД генератора змінного струму. Переносні дизельні електростанції з вбудованим випрямлячем (інвертором) можуть мати додатковий вихід постійного струму напругою 12-14 вольт, наприклад, для заряджання акумуляторів.

Потужні дизельні електростанції виробляють трифазний струм: низьковольтні – з напругою до 1 кВ; високовольтні – з напругою понад 1 кВ (6,3 кВ, 10 кВ). Якщо необхідно передавати електроенергію, вироблену низьковольтними електростанціями, на значні відстань лініями електропередачі, напруга підвищується на електричних підстанціях до 6,3 кВ або 10,5 кВ.

Застосування.

Електростанції та установки застосовуються як основні, резервні або аварійні джерела електроенергії для споживачів одно- або трифазного змінного струму, для електроживлення тепловозів, кар'єрних самоскидів, підводних човнів та іншої техніки, використовують у малій енергетиці, для енергозабезпечення вахтових селищ, виробництв, і т. д., як залізничні електростанції та енергорезервування, в системі аварійного постачання комп'ютерних мереж, споживачів власних потреб на атомних і теплових електростанціях, та інших стратегічних об'єктів.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7