ADR

Партнерська продукція

“Грозбер Україна є офіційним партнером ADR. Тільки у нас ви можете купити оригінальну продукцію цього бренду

adr

Історія бренда ADR

В 1954 Антоніо і Джованні Радріццані (ADR) організували токарну майстерню в невеликому містечку в Убольдо . Основою виробництва майстерні стали колісні диски. І через кілька років у 1960 році на підприємство приходить друге покоління сім'ї Джанкарло і Флавіо , і до початкового виробництва додається виробництво осей, спочатку призначених для будівельних машин, а вже потім розпочато випуск осей для сільськогосподарської техніки.

1970 – компанія Giovanni Radrizzani Snc стає ADR Spa . У цей час особлива увага компанії спрямована на створення правильної організації та управління, і саме цього року реміснича майстерня перетворюється на структурований бізнес.

Оскільки італійський ринок був маленьким і не давав можливості повноцінного розвитку підприємства у 1980-х, брати Радріццані направили свої торгові потоки до виробників сільськогосподарської техніки, які працюють на європейських ринках.

1990 – у компанії відбуваються процеси інтернаціоналізації та свого роду експансія ринків.

ADR стає власником COLAERT ESSIEUX, відомої французької компанії з виробництва осей та повних підвісок для сільськогосподарських та промислових машин та Tyremart , сьогодні іменовану ADR UK, офіційного дистриб'ютора Colaert на англосаксонських ринках. У цей же час з'являється відома польська компанія ATW, що стала в майбутньому ADR Polska.

Після приходу 2000 року холдинг ADR зміцнює свої позиції на ринку і виходить на міжнародний та заокеанський ринок, організовуючи нові підрозділи, виробничі та торгові підприємства в Китаї, Бразилії та Канаді.

2010 - Спільне підприємство в Південній Африці та придбання Geplasmetal в Іспанії – це підтвердження прогресу холдингу ADR Group . Купівля історичного французького підприємства SAE-SMB Industries - це важливий крок для завоювання ринку осей та підвісок, що використовуються в магістральних перевезеннях.

Сьогодні підприємство ADR складається з дев'яти дочірніх компаній на трьох континентах: Італії, Великобританії, Франції, Польщі, Бразилії, Китаю. Штаб-квартира концерну розташована в Італії. Це установча фірма ADR SPA – сучасний центр проведення досліджень та виробництва.

Сучасні розробки

З інноваційних технологій на підприємствах ADR створюються ультрасучасні продукти, проводяться глибинні дослідження матеріалів, впроваджуються прогресивні науково-технічні розробки. Основна увага розробників приділяється створенню нової сільськогосподарської, автодорожньої техніки, вантажних автопричепів нових моделей та типів. В рамках компанії ADR працює цілий комплекс сучасних підприємств:

Компанія ITALRUOTE (Італія) – виробник дисків автомобільних коліс.

Компанія COLAERT ESSIEUX (Франція) – виробник пневматичних, гідравлічних, ресорних підвісок.

Компанія ATW (Польща) – виробник величезного асортименту осей для індустріальної, дорожньої, сільськогосподарської техніки вагою 0,3-32 тонни, запасні частини, комплектуючі ADR.

Компанія WPS (Польща) виробник гальмівних колодок та коліс.

Компанія TYREMART LTD (Велика Британія) займається реалізацією продукції ADR, ATW, COLAERT на англійському ринку.

Компанія ADR Stersa (Бразилія) є філією, створеною в 2002 році підприємством ADR Spa ;

Компанія Changshu Saci (Китай) також заснована у 2000 році фірмою ADR Spa з метою реалізації та розвитку виробництва підвісок, осей у Китаї.

Стратегія всього концерну спрямована на всебічний розвиток, розширення свого впливу у секторі виготовлення техніки для сільськогосподарського та автодорожнього транспорту.

Ми компанія «Грозбер Україна» маємо статус ексклюзивного дилера компанії ADR Spa . (Італія) та маємо право на постачання оригінальної продукції під цією торговою маркою по всій території України.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7