Pylontech

Pylontech

Pylon Technologies Co. Ltd

Компанія Pylon Technologies Co. Ltd, заснована в 2009 році, є піонером на ринку LIB (літій-іонних акумуляторів), ESS (системи накопичення енергії) і EV (електромобілів) як в Китаї, так і за кордоном. Ринком збуту компанії є країни Азії, Австралії, Європи та США. Загальний обсяз проданих акумуляторів акумулювали б потужність. Вже більше 12 тис. клієнтів використовують дані АКБ для енергетичної автономії. Наразі продано акумулятори загальною ємністю понад 2 ГВт/год (станом на 2020 р.). Завдяки власній розробці елементів батареї і BMS (системі управління батареями), Pylontech є однією з небагатьох компаній, які кардинально інтегрували весь виробничий ланцюжок літієвих батарей. Починаючи з 2010 року рішення Pylontech отримали широке поширення в системах зберігання даних для житлових / комерційних приміщень / мереж, транспортних засобів, аварійного живлення.

Компанія Грозбер Україна використовує дані акумулятори для створення високоефективних енергетичних станцій гібридного типу, оскільки акумулятори такого типу придатні до експлуатації терміном до більше 10 років.

Тому звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте оптимальне рішення автономності вашого будинку, офісу або виробництва.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7