Системи підвіски

Партнерська продукція

“Грозбер Україна є офіційним партнером ADR. Тільки у нас ви можете купити оригінальну продукцію цього бренду

adr
adr

СИСТЕМИ ПІДВІСКИ

Механічна Системи Підвіски Bogie

Підвіска Heavy Duty, надзвичайно жорстка, підходить для використання в екстремальних умовах експлуатації ТЗ, що працюють у пересіченій місцевості.

ADR Механическая Системы Подвески Bogie

Механічні Системи Підвіски Тандем та Трідем

Це модульні підвіски, які можуть комбінуватися з 2 (Тип: Тандем), 3 (Тип: Тридем) та великою кількістю осей.Всі підвіски серії K виготовляються як у виконанні з нормальною висотою їзди, так і зниженою. Як набір компонентів, так і у попередньо зібраному вигляді на фальш-рамі, вони готові для кріплення до лонжеронів транспортного засобу.

ADR Механическая Системы Подвески Tridem

Гідродинамічна Системи Підвіски Hydrokey

За допомогою гідродинамічних підвісок можна змінювати рівновагу, не впливаючи на стабільність та безпеку транспортного засобу, його фундаментальні якості, коли ТЗ пересувається в екстремальних умовах. Рідина визначає рівновагу. Рідина є несжимаемой, тому рівновагу точну та стабільну. Комфорт забезпечується газом. Підвіска може бути більш жорсткою або м'якшою за допомогою тиску газу: два роздільні потоки з двома різними функціями.

ADR Гидродинамическая Системы Подвески Hydrokey

Гідродинамічна Системи Підвіски HydroEvo

Hydrosafe – це гідравлічна підвіска із незалежними важелями. Колеса міцно зчіплюються із ґрунтом у всіх умовах експлуатації: не має аналогів стабільність на повороті та надійне гальмування, у тому числі на складних ділянках. Ідеальна для кар'єрних машин та сільськогосподарської техніки, які зазнають сильного дисбалансу завантаження.

ADR Гидродинамическая Системы Подвески HydroEvo

Гідродинамічна Системи Підвіски STT

STT - це багатоважільна підвіска, яка дозволяє максимально пристосувати колеса до всіх поверхонь і має широке поперечне коливання осі, яке не погіршує стабільність автомобіля. Ідеальне рішення для причепів з кузовом, що перекидається.

ADR Гидродинамическая Системы Подвески STT Multilink
Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7