ADR

ADR

Сільськогосподарська техніка ADR

Багато бізнесів в Європі та Америці були засновані членами однієї родини. Із зростанням обсягів та географічним поширенням вони ставали корпораціями об’єднаннями кількох компаній чи акціонерними товариствами, але у витоках часто були невеличкі, але дуже амбітні сімейні фірми. У 1955 році Італія одужувала після війни та режиму Муссоліні і тема розвитку транспорту напевне ставала поступово все більш актуальною. Тоді родина Радріццані фірму з виробництва спеціальної, сільськогосподарської техніки та деяких деталей і вузлів автотранспортних засобів. Реалії подій того часу спонукали засновників зосередитися в більшій мірі на виробництві компонентів вузлів та блоків для автомобілів. І досягла значного успіху саме в цьому сегменті машинобудування, вгадавши стрімкий розвиток автомобілебудування повсюди у світі. Осі з брендовою маркою ADR на сьогодні дуже популярні в багатьох країнах світу. Хоча добре відомі також і пневматичні та гідравлічні ресорні підвіски, гальмові колодки, колеса.

Головний акцент в роботі компанії робиться на науковому вивченні технологічних аспектів експлуатації цих дуже важливих для ефективного та безпечного використання автотранспортних засобів вузлів. Але крім думок експертів в компанії АДР враховують також потреби та оцінки споживачів їхньої продукції і роблять корегування в своїх розробках. Такий підхід виявився найбільш продуктивним і завдяки його застосуванню компанія на тепер має вже 9 дочірніх фірм у 6-ти країнах світу, а всі розробки є практично інноваційними.

Філігранна відточеність виготовлених деталей не дозволить використовувати в якості замінників вироби непідтвердженого походження або більш дешеві «аналоги». Тому задля підтримання рівня якості тих вузлів від АДР варто використовувати лише оригінальні запасні частини чи витратні матеріали, поставлені для вас фірмою-постачальником з відомим та перевіреним багатократно бекграундом. Однією з таких компаній є «Грозбер Україна» - достатній досвід, злагоджена організація праці та якісне обслуговування своїх клієнтів – ось короткий портрет цієї компанії.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7