AMAZONE

AMAZONE

Сільськогосподарська техніка AMAZONE

Спочатку, з 1883-го року Генріх Драйєр у селищі Хасберген-Гасті, поблизу міста Оснабрюк (Нижня Саксонія, Німеччина) став випускати зерно-очищувальні машини на заводі AMAZONE WERKE, хоча ця сім’я виробляла подібну продукцію і раніше. Назва компанії зображена в логотипі у вигляді жінки на коні (амазонки). Специфіка компанії не змінювалася впродовж майже 140 літ, а лише удосконалювалися підходи та технології. Вже з 1915-го року розпочався випуск агрегатів з розподілення міндобрив, а в 1942-ому – картоплезбиральні машини. Засновник та його нащадки не заспокоювалися на досягненому, а весь час шукали щось новітнє, краще

Ця німецька компанія знаходиться в пошуку оптимально виконаної роботи її як сільгосптехнікою, так і комунальними машинами для догляду за зеленими насадженнями та спецзасобами для обробки поверхонь в умовах зими. Для аграріїв компанією випускається надзвичайно широкий асортимент різноманітної техніки, а її агрегати для внесення міндобрив є одними з найкращих у світі. Компанія вже достатньо довго співпрацює з українськими дилерами і з деякими з них налагодила тісні взаємостосунки. Від цієї співпраці виграють українські споживачі продукції Амазоне, тому що мають справу з надійним та відповідальним постачальником, придбані в такої фірми запасні частини чи витратні матеріали будуть напевне відповідної оригінальної якості, що збільшить ресурс вашої техніки від Амазоне і не погіршить її технічних показників.

Саме такою є компанія «Грозбер Україна», за спиною в котрої більше 10 років праці на ринку сільгосптехніки, напрацьовані економічні зв’язки з передовими виробниками з різних країн світу, великий досвід як організувати постачання виробів в оптимальний спосіб, як зробити технічний сервіс максимально зручним і корисним для споживачів. Все це фірмовий стиль від «Грозбер Україна». Детально з деталями можна ознайомитися на сторінках каталогу компанії на її сайті, де в розділі «компанія Amazone» ви знайдете необхідну інформацію. В разі, якщо вам знадобиться будь-що додатково, телефонуйте, пишіть і ми вам допоможемо.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7