CLAAS

CLAAS

Сільськогосподарська техніка CLAAS

Як і в багатьох інших компаніях, що стали з часом лідерами в світі, засновником компанії Claas у 1913 році є підприємець та винахідник Август Клаас з землі Північний Рейн Вестфалія – найбільш успішної частини Німеччини. Компанія розширювала свої потужності крок за кроком і країна за країною. Навіть тепер, в умовах, коли в Україні триває війна, компанія знайшла можливості для постачань запасних частин до України, тому що ясно усвідомлює, що роль українських аграріїв в питанні забезпеченні землян продуктами непересічна. Асортимент продукції, що випускається – це трактори, комбайни, техніка для кормо виробництва та навантажувачі – тут все традиційно. А розвиток діяльності вже кілька років відбувається за рахунок збільшення персоналу і це в основному фахівці з інформаційних технологій. Тож з педантично точним балансом між усталеним підходом і новітніми ідеями.

Завдяки надсучасним розробкам на нових агрегатах від Клаас можливе застосування режиму автоматичного документування – коли комбайн ще в полі, а в конторі вже знають чого, скільки і з якими параметрами він намолов чи ще молотить. Окрім отримання інформації про збіжжя ця технологія надає можливість також на відставні, а головне своєчасно знати про налаштування техніки, провадити моніторинг її та планувати наступне ТО. Все разом узяте підвищує ефективність роботи і відповідно продуктивність на майже 10 відсотків.

Компанія розпочала випуск так званих автономних агрегатів (вона це робить разом звенчурним фондом Amathaon Capital і компанією AMAZONE Group). При чому заплановане не тільки продаж новітніх моделей, але й їхня оренда – задля поширення ідеї та тестування в реальних умовах. Ця ідея запроваджує повно-автономну систему землеробства. При цьому апаратне забезпечення та віртуальні інструменти планування легко масштабуються. До слова, усі нові розробки оснащені дизель-електричним приводом.

Все вище викладене має чітко зорієнтувати клієнтів компанії Клаас на організацію технічного обслуговування разом з відповідальним постачальником комплектуючих для техніки цього бренду. Цим критеріям відповідає вже компанія «Грозбер Україна» і це без сумніву.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7