CNH

CNH

Сільськогосподарська техніка CNH

За 180 років своєї історії американська компанія CASE IH стала світовим брендом з майже 5-тью тисячами дилерами у більш, ніж 160 країнах світу. А спочатку Джеремі Інкріз Кейз ( в його другому та третьому іменах закладений успіх – «збільшуй справу») виробляв молотарки у місті Расін, штат Вісконсин. А за кілька років потому у місті Чикаго Сайрус МакКормік винайшов механічну жатку і зареєстрував компанію McCormick Harvester, ще згодом компанія була трохи перейменована у International Harvester. І тільки у 1985-ому році компанія CASE придбала активи International Harvester – так з’явилася CASE IH, яка в 1999 році увійшла до корпорації CNH.

Основне спрямовання зусиль інженерної думки компанії націлене на створення потужної техніки, з найвищим рівнем продуктивності – в цьому в компанії бачать спосіб забезпечення населення планети, коли воно, населення зростає у кількості, а посівні площі – навпаки. Потужні агрегати не терплять малих негараздів – розладів в окремих блоках, вузлах та передчасного виходу з ладу дрібних деталей. І в компанії, приступаючи до нових розробок аналізують побажання та зауваження своїх клієнтів, яких вони просять тільки про одне – точно вказувати свої пропозиції чи заперечення.

А тому, щоби агрегати від CASE IH повністю відповідали вашим потребам необхідно забезпечувати їхнє технічне обслуговування на належному рівні – із заміною вузлів, деталей, витратних матеріалів тільки оригінальної якості й придбані через надійного постачальника – авторитетного дилера. Але одним з таких достойних дилерів з багаторічним досвідом та незаплямованою репутацією є компанія «Грозбер Україна». У компанії вже давно налагоджені чіткі взаємодії з провідними фірмами-виробниками сільгосптехніки. Між ними діють угоди та взаємні обов’язки, виконання яких перевірено часом. Все це допомагає постачати тільки якісні вироби, у найкоротші терміни, а також організовувати фірмовий технічний сервіс. Спробуйте по співпрацювати і не прогадаєте.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7