Dewulf

Dewulf

Cільськогосподарська техніка DEWULF

Спеціалізація цієї компанії із заводами в Бельгії, Нідерландах та Румунії лежіть в сфері виробництва техніки для вирощування коренеплодів та картоплі. І вона тут лідер в глобальному масштабі. Як і деякі інші DEWULF є сімейною справою. Їй вже 76 років. Серед пріоритетів компанії: новаторство, надійність і …приємне співробітництво. Засновник компанії був сином фермера, але більше цікавився не агрономією, а технікою для аграрної справи. І він розпочав виробництво різноманітних комбайнів для збирання: картоплі, моркви, цибулі-порея та цикорія. З придбанням у 2014-ому році компанії Miedema, відомого розробника техніки для вирощування картоплі в комплексі (культивація почви, посадка матеріалу, технології збереження та сортування зібраного врожаю, транспортування картоплі) справи швидко пішли в гору. Успіх компанії протягом всіх років її роботи залежав від впровадження новітніх розробок, удосконалень в технології та в спрощенні використання техніки.

Минулого року на виставці Interprom була віртуально (через пандемію) продемонстрована модель 4-х рядного самохідного картоплезбирального колісного комбайна Enduro із просіюванням без звуження вздовж всього корпусу машини. Це єдиний у світі комбайн з такими можливостями для просіювання продукту на транспортерах зі змінним кутом модулю в діапазоні від 0 до 12 градусів в залежності від потреби. Така операція легко виконується водієм. Крім того, можливе направлення продукту в обхід модуля очищення, якщо в ньому немає потреби. Із цінних якостей даної моделі варто також відзначити максимальне зменшення тиску на грунт – до 1,8 кг/см2 і систему керування комбайном за допомогою сенсорного екрану та ергономічного джойстика.

В техніці від Девульф використовуються тільки зносостійкі деталі, виготовлені з відповідних матеріалів, а підшипники набору ножів ущільнені з використанням «лабирінтного ущільнення», що робить їхнє ущільнення бездоганним.

При технічному обслуговуванні необхідно проводити заміну зношених деталей тільки на оригінальні, виготовлені там само, де й первинні та від перевіреного постачальника, яким є зокрема компанія «Грозбер Україна». .

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7