Geringhoff

Geringhoff

Сільськогосподарська техніка GERINGHOFF

Станом на сьогодні це вже п’яте покоління сімейного підприємства-компанії за час її історії з 1880 року. Початок був ковальським, що є доволі типовим, а потім компанія Geringhoff постала як сучасний, інтернаціональний за складом персоналу великим виробництвом з трьома заводами: основним в місті Аллен, другим в одному з районів Аллену (саме звідти йде в основному відвантаження продукції дилерам та споживачам) і третім – в місті Сен-Клауд (штат Міннесота, США).

Компанія Geringhoff спеціалізується на збиральній техніці. Основною сільгоспкультурою для неї є кукурудза. Справа в тому, що кукурудзяні поля доволі різні по своїх умовах, структурі та стану. Враховуючи ці обставини, компанія розробила шість різноманітних збиральних систем, щоби задовільнити потреби будь-якого господарства. Німецька педантичність і тут стала при нагоді. Крім цього, їх стрічкові жатки будуть ефективними при збиранні врожаю не тільки кукурудзи, але й інших зернових, рапсових, соєвих та спеціальних культур (гороху, чечевиці, трав тощо). Наголос в компанії роблять на конкретну специфіку – тобто якщо вам необхідна техніка для збирання кукурудзи, то ви отримаєте саме такий агрегат, в якому будуть враховані всі особливості даної сільгоспкультури. Разом з тим, універсальні стрічкові жатки легко підлаштовуються під конкретну культуру і саме в цьому їхня універсальність.

Зрозуміло, що для такої вибагливої техніки потрібні й відповідні комплектуючі, які не порушуватимуть її балансу та вміння бути найефективнішою для кожної окремо взятої культури. Щоби не помилитися із запасними деталями варто купувати їх у досвідчених та перевірених дилерів, які як правило мають тривалі ділові стосунки з брендовими компаніями і вже заслугували в них довіру своїм ставленням до зобов’язань. Однією з таких компаній є «Грозбер Україна», відома на ринку нашої країни своїми здобутками та стабільністю. Спробуйте переконатися в цьому і ви.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7