HORSCH

HORSCH

Сільськогосподарська техніка HORSCH

Сімейство Хорш завжди проголошувало, що найважливішим для них є любов до землеробства і турботливе, навіть, ніжне ставлення до землі. Тож історія компанії HORSCH Maschinen GmbH почалася з любові. Такі традиції можна сміливо називати і українськими також. Любов засновників компанії до землі привела їх до створення безвідвального землеробства, тобто обробки грунта без плуга. Потім були машини для посіву, для захисту рослин тощо. Власники компанії є не тільки розробниками-експериментаторами, але й аграріями-практиками, тобто вони всі свої ідеї перевіряють на собі в полі.

У помісті Зітценгоф з 1970 по 1990 рр. у Дакварта Хорша було три напрямки діяльності: рослинництво, тваринництво (свинарство – найбільша свиноферма у Швандорфі) і виробництво технічних спиртів. Землі навколо були в основному орендовані і їхня площа коливалася від 250 до 440 га, а роботи вистачало всім і п’яти браттям і одній сестрі (дітям Данкварта і Брунгільди) та кільком найманим працівникам.

Дружня родина Хорш у 70-х роках минуло століття мала мужність йти не протореними шляхами, а шукати свій власний. І хоча намагання зберегти свою індивідуальність часто викликає спротив оточуючих, ці складнощі тільки підсилювали мотивацію сімейства Хорш.

Якщо ви сповідуєте новаторський підхід в агробізнесі, тоді у вас є техніка бренду Horsch. Якщо ви за техніку, яка відповідає своїм технічним характеристикам і це доведено на практиці, тоді ви купуєте таку техніку і потім все необхідне для неї у перевіреного дилера, який на власному досвіді за більш, ніж 10 років співпраці з провідними брендами відточив свою майстерність в питанні оптимального забезпечення своїх клієнтів (до яких він ставиться так, як вони ставляться до землі, на якій працюють), який напрацював додаткові зручні опції для них, скоротив терміни пошуку потрібного до мінімуму і, головне, завжди ставить во главу кута безсумнівну якість виробів і це гарантується оригінальністю походження тих деталей та запасних частин. Сподіваємось, ви вже здогадалися, що мова йде про компанію «Грозбер Україна». Бренд відомий і популярний серед аграрної публіки, тож приєднуйтеся!
Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7