JCB

JCB

Сільськогосподарська техніка JCB

Одразу по завершенні 2-ої світової війни в Об’єднаному королівстві розпочало свою діяльність акціонерне товариство JCB, зі штаб-квартирою у місті Уттоксетері (графство Стаффордшир). Назва – це ініціали засновника – Джозефа Сіріла Бемфорда (Joseph Cyril Bamford). Сферою застосування техніки, що виробляється компанією: сільське господарство та будівництво – ці галузі були в пріоритеті одразу після війни – потрібно було відбудовувати та нарощувати обсяги в аграрному секторі. А також ще тоді компанія почала опікуватись проблемами утилізації відходів і це до появи партій «зелених». Контраст між розміром у перші дні і подальшим обсягом розвитку просто вражають – у жовтні 1945 року містер Джозеф орендував гараж (3,7 х 4,6 м), де зварювальним апаратом (він купив його уживаним за 1 фунт стерлінгів) зробив свій перший автомобіль та причіп із залишків післявоєнної військової техніки. На день народження сина, Ентоні, він продав причіп на сусідньому ринку за 45 фунтів стерлінгів і одразу зробив ще один причіп. До тепер збереглися його перший трейлер і той самий зварювальний апарат. В наш час компанія JCB володіє 18-тью заводами у Великобританії, Німеччині, Північній та Південній Америці, Австралії, Індії та Китаї. В ній 12 тисяч працівників, а продукція реалізується в 150-ти країнах світу. Асортимент компанії налічує вже за 300 найменувань виробів.

Інженери компанії працюють над удосконаленням роботи агрегатів та їхніх окремих механізмів, а мета завжди одна: зниження витрат палива = зменшення фінансових витрат, підвищення швидкості при виконанні робіт = збільшення ефективності агрегату, застосування системи адаптивного керування навантаженням = підвищення рівня безпеки транспортного засобу і так далі.

Тобто інноваціями просякнуті всі вироби компанії JCB, а тому вони потребують належного технічного обслуговування та використання в якості замінних тільки оригінальних запасних частин, деталей, до того ж поставлених від надійного постачальника. Українська компанія «Грозбер Україна» відома саме за такі якості, а також за швидкість в обслуговуванні, за стабільність у ціновій політиці. Тож варто налагоджувати з нею співпрацю.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7