Kverneland

Kverneland

Сільськогосподарська техніка KVERNELAND

Історія компанії Kverneland Group багато в чому типова для фірм-виробників техніки. У 1879 році в селі Квернеланд, в 25-ти км від міста Ставангер в королівстві Норвегії Оле Габріель збудував ковальську майстерню. І першими виробами були коси та серпи. Вже за три роки плуг з Квернеленда здобув диплом на виставці в Ставангері. І тільки за 40 років після цього компанія перейшла до випуску тракторів та різних навісок до них. А ще за 40 з малим років компанія виготовила перший оборотний плуг зі страховкою від каменів – це стало вирішальним моментом в її історії. Потім були купівлі заводів та фірм в країнах Європи, але незмінним залишалося ставлення до пошуку абсолютних рішень.

Для точного позиціонування вашого бізнесу в системі агроринку необхідно правильно оцінювати свої можливості й потенціал. В цьому питанні для визначення стратегії вірним помічником є агрегати від компанії KVERNELAND.

Вам потрібні не просто рішення, а шляхи, які навіть в складних умовах зроблять ваш агробізнес оптимально успішним. Чому саме ця компанія? А тому що вона не просто якісно виробляє сільгосптехніку, але й розробляє інноваційні електронні рішення проблем.

Модельний ряд надзвичайно довгий: тут є прес-підбиральники-обмотувальники, дискові косарки, навесні плуги, причеплені оприскувачі, зернові сіялки на роторній бороні, навесні сіялки точного висіву, вагові розкидачі добрів, навесні стернові культиватори тощо. Детально ознайомитися з повним асортиментом найкраще на сторінках каталогу компанії-дилера. Українська компанія «Грозбер Україна» якраз має такий каталог, де представлені наявні запасні частини до агрегатів цього бренда.

Отримав достатню інформацію в каталозі на сайті українського дилера, дізнавшись в його представників про можливі додаткові зручності, вигідні пропозиції, ви зможете в стислі терміни отримати необхідні запчастини,. Тобто за один «захід» на сторінки сайту компанії дізнатися про кілька важливих для вас речей. Подібний шлях – кілька завдань за один прохід – це стиль роботи від Квернеленда.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7