Lemken

Lemken

Сільськогосподарська техніка LEMKEN

Засновник компанії Вільгельм Лемкен ще у 1780-ому році розпочав з кузні, а потім, за 24 роки на місці кузні з’явився завод з виробництва плугів – яка наполегливість в засновника!. Тож якщо рахувати з кузні, то вже минуло 242 роки, а якщо із заводу – тоді – 218 літ. Компанія Lemken одна з найстаріших фірм в галузі сільгоспмашинобудування. Тепер там керують представники 6-го та 7-го поколінь родини Лемкенів. Штаб-квартира фірми неподалік міста Дюссельдорф. Обсяги експорту компанії по деяким позиціям в окремих країнах можуть сягати 40% від загального експорту.

Хоча виробництво плугів і досі є в пріоритеті компанії, проте багаточисельні інноваційні впровадження кардинально змінили все і докорінно. Винаходи її інженерів були помічені давно – ще у 1925-оиу році отриманий патент на перший оборотний плуг, який значно полегшив працю фермерів. У 1960-ому році – початок використання триточкового навішування в конструкціях оборонних та загонних плугів. З 1980 року розпочато виробництво кардинально нового плуга «Опал» з центром регулювання «Optiquick».У виготовленні виробів від ЛЕМКЕН важливо все і, навіть, колір виробу та спосіб його нанесення – на надсучасній фарбувальній лінії за технологією катодного нанесення (RTL) синього фірмового кольору. Продукція ґрунтообробної техніки займає передові позиції і продається у більш, ніж 50-ти країнах світу, в Україні, зокрема, з 1992-го року. Компанія постачає свою продукцію як великим агрохолдингам та і невеличким фермерським господарствам. Постійно розширюється асортимент виробів, кожний з яких вміщує в собі нові технологічні знахідки.

Якісна, із застосуванням високих технологій та виготовлена виключно з ретельно підібраних матеріалів техніка буде максимально ефективною в будь-якому господарстві з його особливими умовами клімату та почви, але тільки за умови якщо доглядати її належним чином – своєчасний якісний технічний сервіс із заміною відпрацьованих частин на оригінальні запчастини поставлені надійним постачальником, який вже завоював довіру до себе рівнем своєї роботи, швидкістю її виконання та безсумнівною якістю – однією з таких фірм є компанія «Грозбер Україна».

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7