Manitou

Manitou

Сільськогосподарська техніка MANITOU

Коли у 1958-ому році на Заході Франції Марсель Бро (Marcel Braud) розробляючи оригінальну модель навантажувальника просто перевернув схему трактора до гори дригом та установив на ньому гідравлічне управління кермом, він сильно здивував всіх оточуючих. Але саме так з’явився перший в світі навантажувальник підвищеної прохідності. Як з’ясувалося трохи згодом і для наватожувально/розвантажувальних робіт часто бувають потрібні механізми з високою прохідністю. Назва компанії як і власне механізмів була вигадана на сімейній нараді у мсьє Бро – вона означає дослівно - «вправний в усьому, або робить все».

Серед моделей навантажувальників є машини з підйомністю 500 кг і 1,8 т – такі спроможності охоплюють максимально повно всі можливі ситуації при вантажувальних роботах. Починаючи з 1993-го року розпочато випуск підйомних платформ з електродвигуном та максимальним підйомом на висоту 10 м, з розвитком модельного ряду платформ та різноманіттям висоти підйому – від 8 до 28 метрів. Є надзвичайна розробка телескопічного навантажувальника з поворотом по осі на 3600. Це коли маневреність просто зашкалює. Далі оригінальна модель причепленого навантажувальника, вони використовуються для розвантаження автомобілів і в логістичному світі їх називають «експерти останнього кілометру». Тепер виробництво перелічених тут різних виробів ведеться на 30-ти заводах-філіалах, придбаних компанією Маніту і розташованих у різних країнах. І кожна інноваційна модель – це комплекс надсучасних та чітко виміряних технічних рішень, сміливих технологічних знахідок. З цього все починалося – зі створення трактора-навантажувальника високої прохідності. І він не тільки десь на складському дворі легко пересував вантажі вперед, він всю компанію просунув далеко вперед інших, не таких відчайдушно сміливих виробників техніки даного класу.

Задля дотримання всіх якостей техніки від MANITOU потрібен надійний та всепрохідний постачальник комплектуючих частин та витратних матеріалів і це компанія «Грозбер Україна» - великий досвід, налагоджені стосунки з компаніями-виробниками, чітке виконання завдань у стислі терміни.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7