NEW HOLLAND

NEW HOLLAND

Сільськогосподарська техніка New Holland

Попри назву New Holland компанія зобов’язана своїм ім’ям назві містечка у штаті Пенсильванія – Нью-Голланд. Хоча його напевне заснували вихідці з Нідерландів, як і Нью-Йорк. З тих пір минуло вже майже 130 років. В перший період компанія виготовляла сільгосптехніку та комбікорм. Далі були поглинання інших дотичних фірм та поширення асортименту виробництва. Завдяки розташуванню приєднаних компаній у Європі – додавався і ринок збуту для всієї продукції. Так у 1964 році компанія Sperry New Holland, зміна назви відбулася через приєднану раніше корпорацію “Sperry Rand Corporation”, придбала бельгійську “Claeys” – найбільшого виробника комбайнів у Європі. Потім були не тільки приєднання, але й примусові відмовляння від деяких активів – через вимоги антимонопольної політики.

Компанія відзначилася багаторазово різними технологічними здобутками – перший в світі двороторний комбайн, одна з дочірніх (з Франції) виготовила перший в світі комбайн для збору винограду, у 2008 році ново-розробленим комбайном “CR9090 Elevation” було встановлено світовий рекорд, зафіксований у Книзі рекордів Гіннесу. А за рік вийшов перший трактор на водні. “NH2”.

Компанія весь свій розвиток будує на засадах новітніх науково-ємких розробок, поєднуючи точне співвідношення потужності з розумним рівнем витрат на використання техніки. Компанія багато і в різних країнах та на всіх континентах об’єднувала «під своїм крилом» фірми, зайняті в аграрному секторі машинобудування, кожного разу обираючи ті з них, які вже самі сповідують аналогічну філософію в роботі, або набували та розвивали її завдяки Нью-Голланд.

Тому застосування як замінних більш дешевих, але й більш низької якості деталей, чий експлуатаційний ресурс як правило відчутно менший, є неприпустимим, бо тоді використання такої складної та високоефективної техніки стане насправді значно більш дорожчим та й взагалі втратить будь-який сенс. Якісні оригінальні запасні частини та витратні матеріали від надійного постачальника – компанії «Грозбер Україна» тільки примножить ваші здобутки і позбавить від зайвих витрат.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7