TEKSAN

TEKSAN

TEKSAN генератори

Компанія Teksan була заснована в Стамбулі в 1994 році . У 1998році, після того як Озджан Башегмезлер став партнером компанії «Тексан», сформувалася нинішня структура компанії.

Тексан(Teksan) інженерна та технологічна компанія, що виробляє рішення для забезпечення безперебійного живлення . Портфель компанії складається з дизельних генераторів, генераторних установок для природного газу та біогазу, когенераційні та тригенераційні системи з енергоефективністю 90%, мобільні освітлювальні вежі, гібридні енергетичні системи, біогазові рішення та системи мікромереж . Річна виробнича потужність підприємств становить 15 000 генераторів, які виготовляються на заводах у Коджаелі та Стамбулі загальною площею близько 70 000 квадратних метрів.

КУПУЙ ГЕНЕРАТОРИ HIMOINSA НА НАШОМУ САЙТІ
https://grozber.ua/shop/teksan/generatory
АБО ТЕЛЕФОНУЙ ЗА НОМЕРОМ:
(067) 634-52-22

Дотримуючись принципу безперервного розвитку та інновацій, Texan не тільки виробляє рішення, які відповідають вимогам сьогодення, але й інвестує значні кошти в технології майбутнього завдяки потужній структурі відділу досліджень і розробок. Завдяки такому підходу компанія, яка є однією з найбільших компаній турецької економіки, була включена до списку найбільших промислових організацій ISO 500, а також до списку турецьких компаній з найбільшою часткою експорту.

Як лідер у розробці якісних та інноваційних технологій, Texan розробляє високоякісні рішення для електроживлення та продовжує залишатися надійним партнером у розробці рішень, там де вам потрібно безперебійне живлення.

В даний час асортимент обладнання для виробництва електроенергії Teksan охоплює всі ніші енергетичного ринку. Компанія виробляє високоякісні дизельні електростанції в діапазоні потужностей від 9 кВА до 3300 кВА , що дозволяє створювати надзвичайно надійні системи автономного основного або аварійного електропостачання об'єктів різного рівня та призначення - від невеликих приватних магазинів до найбільших. енергоємні виробництва. При цьому для кожного конкретного застосування Teksan може запропонувати найбільш оптимальні рішення, що відрізняються ефективністю, необхідними технічними та експлуатаційними характеристиками, включаючи можливість дооснащення додатковим і супутнім обладнанням.

Слід зазначити, що виробництво дизель-генераторів Teksan відповідає найсучаснішим світовим вимогам у цій галузі. Компанія має міжнародний сертифікат якості ISO9001:2000, що підтверджує високий рівень виробництва та передпродажної підготовки всіх одиниць продукції турецької марки.

При розробці та виробництві сучасних дизельних силових агрегатів для приватного, напівпромислового та промислового призначення компанія приділяє особливу увагу якості та надійності основних вузлів і агрегатів. Електростанції Teksan побудовані на базі дизельних двигунів кращих світових виробників, таких як: Mitsubishi, Perkins , Doosan , Foton , MTU, John Deere та SDEC, ідеально підібрані для кожної окремої моделі з урахуванням технічних характеристик, умов експлуатації та особливостей, а також типу та можливостей застосування. Це рішення дозволяє турецькій компанії пропонувати системи автономного електропостачання, здатні працювати в найекстремальніших умовах експлуатації, в будь-яких кліматичних умовах і з тривалими максимальними навантаженнями. Крім того, кожен двигун Teksan DGU спеціально адаптований для використання українських паливно- мастильних матеріалів, що буде особливо актуально для вітчизняних споживачів.

Компанії Грозбер Україна постачає генератори Teksan на ринок України за більш ніж оптимальними цінами. Електростанції ні в чому не поступаються провідним світовим брендам за якістю, надійністю та довговічністю, що дає цій продукції певні конкурентні переваги перед більшістю інших виробників. Також варто відзначити, що турецькі дизельні агрегати оснащені досить великим набором супутнього обладнання, серед якого: розподільні щити AMF, спеціальні всепогодні протишумні чохли та багато іншого, що дозволяє рекомендувати продукцію Teksan.

Генератор встановлюється як високонадійна система виробництва електроенергії на будь-якому об'єкті, незалежно від його розміру та специфіки експлуатації.

Менеджери компанії Грозбер Україна допоможуть вам у вирішенні питання вашої енергобезпеки, та дадуть відповідь на Ваші питання. Телефонуйте, відправляйте запити, купуйте.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7