Ремонт і технічне обслуговування культиваторів

У зв'язку з тим, що « найгарячіша» пора для культиваторів – це передпосівний період. тоді подумати про наведення порядку в технічному обслуговуванні даного агрегату і можливий його ремонт якраз. Технологія культивування ґрунту має кілька переваг: культиватори розпушують верхній шар ґрунту, не перевертаючи його, що прискорює процес прогріву ґрунту і водночас зберігає в ньому вологу, а це найкращий режим для розвитку у ґрунті мікробіологічних процесів, що й потрібне для успішного зростання насіння.

Основними робочими інструментами в культиваторах є ( залежно від призначення та умов застосування):

- диски ;

стрілчасті лапи ;

- лемеша ;

- фрези ;

- чизелі ;

насадки для дискретного мікропідвищення ( у лісі).

Всі ці елементи піддаються навантаженням і вимагають час від часу заміни, а в період міжсезоння їх слід знімати з агрегату для проведення сервісних процедур. Зазначені інструменти можуть мати найрізноманітніші форми і, відповідно. різний характер поломок. Ось лише деякі з ряду інструментів:

Кожен із видів призначений для певної функції та певних умов у полі. Так як культиватори застосовують у двох випадках - при підготовці перед посівом та після сходів насіння, то як мінімум два види інструментів повинні бути в наявності. У той же час, у кожному фермерському господарстві можуть бути оброблені площі з різними умовами і під різні культури, що потребує більш широкого спектра культиваторних інструментів.

Щоб весь арсенал інструментарію для культивування ґрунтів завжди був готовий для виконання роботи досить своєчасно і ретельно змащувати деталі після їх повного очищення від налипання ґрунту та залишків рослин. При цьому необхідно зробити уважний огляд виробів та при виявленні поломок, деформацій, значного зношування поверхонь замінити на нові оригінальні запчастини, які можна швидко та з гарантією відповідності якості придбати за допомогою компанії «Грозбер Україна», яка має прямі договори на постачання виробів від фірм-виробників агрегатів. Це забезпечить максимальний термін служби ваших культиваторів без зниження продуктивності.

План проведення технічного обслуговування та його особливості

У цьому розділі мова піде про особливості та деякі невеликі нюанси у проведенні технічного сервісу та їх вплив на якість роботи культиватора. Так під час проведення обкатки (яку потрібно проводити протягом 8-ми годин) і надання навантажень деталям, що обкочуються, може дещо змінитися взаємне їх розташування, послабити кріплення до появи зазору. Якщо невідкладно не усунути ці зміни, не притискати деталі кріплення, не змастити всі місця з'єднань, тоді потім у полі ця «забудькуватість» відгукнеться неприємними враженнями.

Дане ТО , щодо перевірки кріплення, мастила та відповідності розташування окремих деталей необхідно проводити як до транспортування агрегату. так і після неї.

Технічне обслуговування (огляд) – це щозмінна процедура, яку виконують у процесі проведення активних робіт у полі. коли культиватор може бути зайнятий багато днів або тижнів. Такий технічний сервіс під час використання проводять з інтервалом о 8-10 годині робочого режиму.

Перераховані тут прості маніпуляції з деталями агрегату викликані тим. що культиватори у період підготовки ґрунту до посівної кампанії першими виходять у поле після зимового періоду року. коли на ґрунт вплинули морози. відлиги. зледеніння і знову заморозки. І наслідки зими можуть значно ускладнити умови роботи культиватора та збільшити ступінь навантажень на його робочі органи.

Більш повне технічне обслуговування з проведенням комплексу сервісних процедур необхідно виконувати після кожних 40 годин роботи культиватора, або після завершення п'ятиденного тижня. А також за тривалого зберігання агрегату. Перелік обов'язкових заходів під час проведення такого повного технічного обслуговування визначається заводом-виробником та входить до пакету документації на виріб.

У зв'язку з тим. що процес зберігання техніки може тривати виразно довго, технічне сервісне обслуговування проводиться під час підготовки агрегату до постановки на зберігання протягом зберігання і відразу після завершення періоду зберігання культиватора. У разі йдеться про зберігання між двома періодами задіяння культиватора. А після закінчення сезону сільгоспробіт та перед постановкою агрегату на тривале зимове зберігання його необхідно ретельно оглянути на предмет виявлення несправностей та для ухвалення рішення про потребу у проведенні ремонту, його обсягу, або консервації техніки на період зберігання, якщо ремонтні роботи не потрібні. Якщо є необхідність у частковій заміні деталей – визначитися з постачальником на підставі складеної дефектної відомості.

Серед причин поломок деталей культиваторів найчастіше зустрічаються такі:

наявність деформації або зношеність троса

• зношеність підшипників та/або втулок ковзання

• засміченість у карбюраторі , або його поломка

• несправний пристрій запалювання

• поломки деталей із блока редуктора

• наявність деформації або поломка фрез

Запчастини на брендовий культиватор Джон Дір

Загальновідомо, що техніка цього популярного світового бренду має досить міцну раму, здатну витримувати максимальні навантаження. А застосований у культиваторах, так званий «механізм опорних коліс, що коливаються» створює умови для підтримування постійної однакової глибини обробки ґрунту, незалежно від нерівностей рельєфу поля і в той же час регулювання глибини проводиться прямо з кабіни за допомогою одного важеля. А в моделі John Deere 2210 цей показник регулюється по-секційно і теж з кабіни.

Компанія «Грозбер Україна» оперативно постачає виключно оригінальні запчастини для культиваторів від найвідоміших світових виробників, таких як: John Deere, Horsch, Amazon, Case, Kverneland, Lemken, Kuhn, Quivogne, Great Plains, Grimme.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7