Ремонт ТНЗД і форсунок

Ремонт ТНЗД, форсунок і сервісне обслуговування техніки John Deere

Паливна система - це серце кожного дизельного двигуна сільгосп техніки John Deere. Її призначення полягає в механічному розпиленні палива, шляхом високого тиску.

У холостому режимі ефективність виконуваної роботи дизельним двигуном повністю залежить від рівня зносу і коректності налаштувань елементів паливної системи. Тому якість розпорошення палива, ступінь зносу розпилювачів і тиск - це головні параметри системи, від правильності налаштування яких безпосередньо залежить термін служби форсунок. Але як часто це буває, саме для цих параметрів властиві збої, слідчо, необхідна планова діагностика. Якщо нехтувати обслуговуванням двигуна, тоді з високою ймовірністю проявитися необхідність у ремонті форсунок або ж їх повна заміна.

Діагностика ТНВД і форсунок від ТОВ «Грозбер Україна»

Ключовий елемент кожного комплексу робіт з ремонту - це діагностика обладнання. Кожна несправність досліджуються нашими майстрами за допомогою спеціалізованого обладнання, завдяки цьому всі проблемні ділянки визначаються на найбільш ранніх термінах. Це все дає можливість уникнути зайвої переплати за виконання ремонту.

У більшості з випадків розпилювач виходить з ладу першим, перебуваючи в камері згоряння. Перевитрата палива зазвичай відбувається через розширення діаметру його отворів. А через вживаний плунжер падає тиск впорська палива. Наші майстри використовують виключно високотехнологічне обладнання, завдяки якому вони виявляють найбільш різнобічні дефекти, до списку яких також входять знос отворів і тріщини. Якщо Вами було помічено освіту диму, тоді з великою ймовірністю, всі деталі прийшли в несправний стан, в такому випадку обов'язковий комплексний ремонт форсунок.

Ремонт ТНЗД і форсунок від ТОВ «Грозбер Україна»

Капітальний ремонт кожного елемента форсунок відбувається в кілька етапів, перший етап полягає в тестуванні в трьох базових режимах. Вже після цього перевіряється рівень палива. Завдяки цим процедурам, нашими майстрами визначається, який саме з базових елементів вимагає заміну.

Наступним етапом йде центрування корпусу і відбір голок, які відповідають гідроплоскості. Після виконується, фінальне тестування та агрегат проходить гарантійну сертифікацію

Весь процес виконання робіт проводиться у відповідність із заводською технологією і зазвичай не займає більше 24 годин. На весь список виконуваних робіт ми надаємо окрему гарантію, тому Вам більше не потрібно переживати про втрату якісних характеристик техніки.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7