Правильний вибір запчастин

ЦЕ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ЗАПЧАСТЕЙ ДЛЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ


З урахуванням кількості моделей сільськогосподарських механізмів теоретично важко прорахувати кількість їх деталей, вузлів, блоків та марок. типів витратних матеріалів. З одного боку, багатство та різноманітність вибору мало здавалося радувати, але як дізнатися, що прийнято правильне рішення і що це правильний вибір запчастин для сільгосптехніки. Будь-який з нас, коли опиняється перед необхідністю зробити вибір, образно кажучи, знаходиться на відомому з билин перехресті - праворуч підеш ... ліворуч підеш ... І в тій билині є стрілки, що показують куди йти. а є й описи, що станеться з тим, хто йде в кожному випадку. Так і з необхідністю, що стоїть перед представником агрофірми: куди (яким шляхом пошуку) піти і що може принести той шлях, чи стане він кращим.

Критерії розгляду запчастин для придбання


Оскільки запасні частини потрібні конкретного агрегату. то треба починати саме з нього. Для цього потрібно ще раз вивчити технічну документацію на ваш механізм. Детально переглянувши всі його технічні характеристики, особливості даної моделі під час експлуатації (якщо є). Далі, корисним буде ще раз переконатися в умовах застосування цього механізму і на що необхідно звернути увагу - можливо, раніше вони не були повністю враховані або умови змінилися. Якщо площа оброблених технікою угідь змінилася, тоді звернути увагу на рекомендації технічної інструкції з експлуатації даного агрегату для подібних випадків. Можливо, що компанія-виробник в інструкції з експлуатації дає рекомендації щодо технічного обслуговування своєї продукції. Непотрібним буде поцікавитися на сайті компанії-виробника про її новинки для тієї техніки, яка вас цікавить.

І лише після цього варто переглянути каталоги виробів відповідного переліку. У них важливим аспектом є наявність гарантованої якості виробів, що поставляються. їхня відповідність з оригінальними деталями і не для даного бренду. а для конкретної моделі чи модифікації. Хоча тут найкоротший шлях - це просто оригінальні деталі і ніяких "аналогів", "майже таких же, але набагато дешевших" - не варто забувати про той весь відомий сир у маленькому пружинному пристосуванні, який дуже швидко захлопується, коли до нього торкаєшся. І не завжди те, що на фото в каталозі є насправді на складі компанії, можливо.що деталь ще десь далеко і у вигляді заготівлі на заводі-виробнику.

Чому важливі оригінальність пропонованої вам деталі? Все просто, сучасне виготовлення техніки, насиченої різними новітніми інженерними розробками. часто із застосуванням інформаційних технологій апріорі ставить перед собою завдання видати механізм, здатний, працюючи в режимі максимальних навантажень, виконувати роботу у чіткій відповідності до вимог якості, економічності та екологічної чистоти. Для реалізації таких цілей усі комплектуючі складові механізму мають бути готовими витримувати потрібний темп та навантаження.

А оскільки навіть у простих на вигляд деталях зазвичай тепер застосовуються складні технології їх виготовлення. то їх невірні «аналоги», зроблені десь у майстерні та/або навіть на заводі, але без застосування таких технологічних процесів, як на «рідному» для цих виробів виробництві, хто дасть гарантію. що цей замінник не підведе, до чого у найважливішу хвилину?

Критерії вибору компанії-постачальника правильних запчастин


У рекламних оголошеннях багато компаній розповідають про переваги придбання запасних частин у них. Вони мають так писати. якщо хочуть продавати свій товар. Але чи має фермер вірити одразу й кожному. хто дуже красиво розписує свої плюси і не говорить зовсім про мінуси? Тим більше, що в наш час «знайомство» та спілкування з продавцем відбувається лише на його сайті, і покупець бачить здебільшого ту інформацію. яку продавець хоче показати. В даному випадку ситуація часто нагадує мені відвідування аптеки, де майже всі товари приховані від покупця і навіть пошук наявності в їх провізор робить на моніторі свого комп'ютера, не показуючи всі можливі варіанти.

Що ж тоді може підказати покупцеві адресу надійної компанії, співпраця з якою буде довгостроковою успішною, а виконання кожного замовлення навпаки дуже швидким.

Під довготривалою та успішною співпрацею слід розуміти можливість не просто час від часу купувати деталі у фірми-постачальника, а й можливість налагодити з цією фірмою взаємне технічне обслуговування вашої сільгосптехніки. Коли послуги, що надаються цією фірмою, дійсно допомагають вам досягати високих виробничих результатів.

Про надійність інтернет-магазину компанії-постачальника свідчать його стаж роботи в даному секторі ринку та форма його взаємин із компаніями-виробниками. Перший факт демонструє успішність цієї компанії, її вміння організовувати свій бізнес. А другий передбачає наявність прямих поставок від виробника та скорочення терміну поставок, а також можливий контроль за якістю обслуговування з боку компанії-постачальника як партнера. який дбає про своїх представників в інших країнах.


Серед українських фірм-партнерів зарубіжних виробників вже понад 10 років успішно співпрацює з брендовими компаніями з Північної Америки та країн Європи – компанія «Грозбер Україна». А з всесвітньо відомою компанією John Deere Co у "Грозбера" давній договір про взаємну співпрацю та ліцензія на проведення технічної експертизи (дефектування) агрегатів цього сільгосптехнічного гіганта. Тісна та абсолютно довірча співпраця з американцями зобов'язує українську компанію також відповідально ставитися до постачання та інших брендових фірм. А в кінцевому результаті виграє клієнт, отримуючи швидко та якісно весь перелік послуг та тривалу гарантію безвідмовної роботи своєї техніки.


Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7