HIMOINSA

HIMOINSA

HIMOINSA ГЕНЕРАТОРИ

Рік заснування: 1982 рік

Страна походження: Іспанія

Використовувані двигуни: Doosan Himoinsa Iveco Mitsubishi MTU Volvo Yanmar

Діапазон потужностей:

від 5 до 2360 кВА

КУПУЙ ГЕНЕРАТОРИ HIMOINSA НА НАШОМУ САЙТІ
https://grozber.ua/shop/himoinsa/generatory
АБО ТЕЛЕФОНУЙ ЗА НОМЕРОМ:
(067) 634-52-22

Компанія HIMOINSA була заснована в 1982 році. З 1990-х років починається процес постійної інтернаціоналізації, що триває і по сей день. Заводи та офіси продажів стратегічно розташовані на п'яти континентах і покривають понад 100 країн.

HIMOINSA сьогодні це 20 підприємств. Більше 1000 професіоналів, місія яких полягає в тому, щоб залишитися поруч з ринком, поважати його середу і пропонувати інноваційний якісний продукт.

Незважаючи на порівняно молодий вік, в Himoinsa змогли за 30 років активної роботи на ринку перетворитися з невеликого регіонального виробника професійної техніки в один із найбільших світових постачальників широкого спектру дизель-генераторного обладнання малої, середньої, високої та надвисокої потужності, що дозволяє іспанській компанії охопити всі ниші ринку, що пропонує високонадійні системи генерації побутового, напівпромислового та промислового призначення.

Слід зазначити, що будь-яка модель ДГУ, що поставляється на світовий ринок, виробляється безпосередньо в Іспанії на трьох власних заводах компаній, де організовано високотехнологічне виробництво повного циклу. Таким чином, абсолютно всі генератори Himoinsa являють собою повністю європейські вироби і відповідають найсуворішим вимогам якості, надійності, довговічності та екологічності виробленого обладнання. В даний час дизельні електростанції Himoinsa випускаються в достатній лінійці моделей в широкому діапазоні потужностей від 5 до 2360 кВА, що дозволяє компанії запропонувати найбільш оптимальні рішення в області автономного енергопостачання як невеликих об'єктів малого і середнього бізнесу, заміських будинків і котеджів, так і найбільш великих енергоємних виробництв. При цьому в кожному із випадків застосування Himoinsa робить основний упор на забезпечення високого рівня якості, надійності та довговічності роботи установки, а також сервісного обслуговування європейського рівня.

Особливу увагу при створенні сучасних ДГУ інженери компанії приділяють підбору постачальників основних вузлів та агрегатів. Електростанції Himoinsa побудовані на основі дизельних двигунів кращих світових виробників, таких як Yanmar (Японія), Volvo (Швеція), Perkins (Англія), Iveco (Італія), Scania (Швеція) і Doosan (Південна Корея). Дані силові агрегати проходять комплексне тестування в самих екстремальних режимах роботи і при тривалому максимальному навантаженні, що гарантує надійне і безперебійне енергопостачання будь-якого об'єкта, обладнаного генераторною установкою іспанського виробника.

Ми, компанія Грозбер(Grozber) поставляє продукцію Himoinsa в Україну і представляє вітчизняним споживачам повну лінійку моделей генераторів іспанського бренду. Також забезпечуємо якісне сервісне, технічне та експлуатаційне обслуговування будь-якого придбаного у нас ДГУ. За бажанням замовника, генератори можуть поставлятися в будь-якому варіанті виконання: на рамі, в спеціальному всепогодному шумозахисному кожусі або контейнері, а також оснащуватися необхідним спектром додаткового і супутнього обладнання, що дозволяє для кожного конкретного випадку підбирати устаткування найбільш оптимальне, за своїми технічними характеристиками.

Телефонуйте, відправляйте запити, купуйте. Менеджери компанії підберуть вам енергоефективне рішення яке задовільнить потреби вашого бізнесу.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7