MERLO

MERLO

Сільськогосподарська техніка MERLO

Починаючи з 1964 року ця італійська компанія випускає транспортні машини для будівельного та аграрного бізнесів. За більш, ніж півстоліття своєї історії та неухильного розвитку технологій, пошуку інноваційних ідей компанія MERLO завоювала місце лідера в гонці фірм-виробників даного виду механізмів. Принципи роботи компанії полягають у виключно приватному капіталі та в розробці й виробництві продукції на кількох промислових майданчиках, але тільки в Італії – такий собі націоналістичний прагматизм. Важко стверджувати чи посприяв такий підхід до ведення бізнесу в тому, що компанія славиться своєю здатністю пророкувати потреби ринку в цій царині машинобудування.

Італійські виробники набули світової популярності завдяки своїм телескопічним навантажувачам. Ці віртуозні машини спроможні доставити чи поставити ваш вантаж у дуже тісних умовах, при нерівній поверхні підлоги, якщо вантаж габаритний та важкий, а поставити його треба високо. Продукцією компанії MERLO користуються у будівельних, деревопереробних, аграрних та комунальних господарствах. Якість продукції не знає скарг, а це тому, що все в механізмах прораховано до дрібних деталей і міліметрів.

Тому купуючи комплектуючі деталі до своїх механізмів Мерло у авторитетних постачальників ви зберігаєте цю філігранну точність і отримуєте максимальну вигоду від використання такої техніки. Що додає в оптимальному задіянні складських площ, зручному зберіганні матеріалів. Як кажуть: «покладеш подалі, ближче візьмеш».

З усім перечнем оригінальних запасних деталей для механізмів та агрегатів, що навішуються, виробництва компанії Merlo зручно ознайомитися в каталогу на сторінках сайту української компанії «Грозбер Україна». Там же ви можете отримати додаткову корисну інформацію щодо умов придбання та термінів доставки. Компанія «Грозбер Україна має достатній досвід в постачанні виробів від брендових виробників, налагоджену логістику та необхідні сховища для деталей і матеріалів. А також тісні стосунки з фірмами-виробниками, що гарантує швидку і надійну доставку.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7