Де купити запчастини до культиваторів в Україні

Аналізуючи наявні в мережах статті та рекламні матеріали, в яких міститься інформація про запчастини до культиваторів, не складно відзначити одну загальну тенденцію: в матеріалах підкреслюється універсальність даного агрегату. Що культиваторами можна виконати кілька функціональних робіт і часто одночасно. Що ж це взагалі головна тенденція в розвитку ринку сільгосптехніки зокрема і техніки взагалі. Звичайно, універсальність механізмів призводить до економії часу, менших трудовитрат і зниження собівартості виробництва. Хоча в універсальному пристрої, машині, агрегаті завжди буде якась функція головною, а інші - додатковими, не основними. Разом з тим, деталі кожного з вузлів агрегату завжди будуть унікальними, тобто спроектованими під конкретний вузол з точними параметрами за розмірами і своїми технологічними якостями. Якщо їх замінити чимось приблизно схожим. То результат швидше за все буде не таким, як прописано в характеристиці даного механізму. Крім того, «майже» така ж запасна частина може виявитися не належної міцності (інакше вона не коштувала б дешевше!) і відповідно вийде з ладу набагато раніше, ніж оригінальна деталь. І тоді через незаплановану покупку додаткової запасної частини весь економічний ефект від нібито економії зникне.

Перший етап вибору запчастин до культиваторів

Якщо ваша техніка стала збоїти, не видавати потрібний результат, тоді в першу чергу необхідно точно встановити де саме причина неякісної роботи. Це не завжди можна розгледіти відразу. Тому для вірності можна проконсультуватися з фахівцями з компанії-постачальника запчастин до культиваторів, описавши їм ненормальність процесу роботи агрегату або прийняти рішення самостійно.

Потім слід визначитися зі списком деталей, що підлягають заміні, щоб не довелося після заміни явно поламаної частини незабаром міняти ще кілька, також втратили кондиції через ту явно поламану. При простоті конструкції культиваторів їх може бути не мало:

 • Вкладиші;
 • Тримач;
 • Кронштейни;
 • Лапи;
 • Шарніри;
 • Стійки;
 • Підйомно-натискачі штанги;
 • Гідравліки;
 • Ступиці колісні;
 • Болти;
 • Амортизаційні пружини;
 • Частини механізму регулювання глибини обробки ґрунту;
 • І багато іншого, що може бути на вашому культиваторі.

Список, поданий вище напевно не повний, оскільки різноманітність моделей культиваторів передбачає використання безлічі комплектуючих частин. Але вам буде видніше, що саме необхідно купити для відновлення в повному обсязі функцій культиватора. Далі, бажано записати номенклатурні номери відібраних для заміни деталей з їх технічними характеристиками, параметрами відповідно до специфікації, що додається до агрегату, щоб потім не «шукати голку в копиці сіна».

Де, у яких постачальників краще купити запчастини до культиватора

Спочатку про ті компанії у яких не варто закуповувати запасні частини. Серед таких фірми або окремі підприємці, які не мають тривалого досвіду роботи у сфері ринку постачання запчастин від брендових виробників. Оскільки такі фірми зазвичай виступають як додаткова непотрібна ланка в ланцюгу поставок. Вони не мають і навряд чи можуть мати серйозних договірних зобов'язань перед фірмами-виробниками. А ці останні не стануть формалізовувати свої ділові контакти з новачками або фізичними особами без надійних матеріальних гарантій виконання ними роботи. У діловому світі, як і життя взагалі довіряють насамперед тому, кого давно і добре знають, хто вже неодноразово довів своє відповідальне ставлення до зобов'язань і, хто всією своєю діяльністю демонструє наміри працювати в даному сегменті ринку довго і стабільно.

Деякі фірми, оператори ринку запчастин до культиваторів радять фахівцям з агрофірм самостійно перевіряти якість пропонованих їм деталей. І дуже уважно оглядаючи вироби, вишукувати на них всілякі мікроскопічні дефекти у вигляді тріщинок, подряпин і шорсткостей, визначати «на око» відповідність металу, рекомендованому для даних виробів, «не знаю, як» перевіряти зносостійкість запчастини і багато чого нереального іншого.

Хоча насправді все це зобов'язана робити фірма-постачальник, організовуючи свою співпрацю з виробниками на взаємній відповідальності і гарантіях якості запчастин. Саме так ставляться до своїх обов'язків у стабільних компаніях, де беруть клієнтів не заниженою ціною, а надійністю товару і його тривалим використанням у роботі зі збереженням усіх функціональних показників.

Однією з таких компаній з гарантованим успішним співробітництвом з нею є компанія «Грозбер». Якість оригінальних запчастин, що продаються нею, підтверджується не тільки багаторічною практикою, а й тісним обопільно довірчим ставленням між компаніями-світовими брендами і компанією «Грозбер».

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7