Сервісне обслуговування і ремонт сільськогосподарського трактора марки Джон Дір

Система безвідмовної роботи техніки залежить від надійності конкретного трактора – наскільки якісно він сконструйований та зібраний, а також від чіткого дотримання правил експлуатації сільгосптехніки. Зведення правил експлуатації включає своєчасне проведення технічного сервісного обслуговування, обов'язкове виконання ремонту або заміни при виході з ладу окремої деталі, вузла. При цьому заміни здійснюються на аналогічні (якісні оригінальні) вироби та витратні матеріали, а самі ремонтно-профілактичні роботи виконуються фахівцями з достатнім рівнем кваліфікації. Проведення планового і капітального ремонту відповідно до графіка, а у разі тривалих перевантажень у сільськогосподарських роботах – зі скороченням міжремонтних періодів.


При виконанні перерахованих умов ціна витрат на експлуатацію трактора буде насправді нижчою, ніж за відсутності планової організації роботи

Користування від компанії «Грозбер Україна» під час ремонту трактора Джон Дір

При виконанні будь-яких видів робіт дбайливий господар намагається уникнути зайвих та невиправданих витрат. І допоможе вам їх уникнути якісна діагностика тракторадля визначення справді несправних частин, ступеня їх несправності – звідси необхідність у ремонті або заміні. А також встановлення необхідної глибини розбирання агрегату – процес зняття окремих вузлів часто є трудомістким і значно подовжує час на виконання, тому обмеження обсягу підготовчих робіт скоротить простий техніки і розмір ваших витрат.

Фахівці від компанії «Грозбер» готові допомогти вам у цій справі з виїздом на місцезнаходження вашого трактора. Їх досвід підкаже вам як найекономічніше відремонтуватиагрегат. Вони перевірять дотримання правил сервісного обслуговування та видадуть рекомендації щодо покращення умов експлуатації, що продовжить термін служби сільгосптехніки до капітального ремонту та підвищить її віддачу.

При необхідності проведення складного ремонту, фахівці компанії «Грозбер Україна» демонтують вузол або вузли для виконання робіт з відновлення в майстернях компанії, де ми маємо можливість дотримуватися всіх норм і вимог до цих видів робіт, які висуває фірма-виробник John Deere Company, і повністю гарантувати якість роботи без зміни технічних характеристик для частин, що ремонтуються.

Наша бригада на виїзд

Замовити виїзд нашої ремонтної бригади дуже просто і її прибуття до вас не забариться. Так як наша бригада виїде до вас одразу після оформлення замовлення.

Якщо в результаті проведеної оціночної роботи щодо характеру пошкодження та ступеня руйнування або зносу з'ясується, що ремонт або заміну можна зробити тут і відразу. Тоді бригада зробить усе потрібне.

Виїзд спеціалістів можливий при раптовій поломці та/або для допомоги у проведенні поточного ремонту трактора. Робота разом із нашими фахівцями дозволить вам заощадити на витратах та прискорити термін ремонту. Крім того, на вартість робіт позитивно вплине той факт, що ми не включаємо до ціни плату за використання відомого бренду, як і наші витрати на рекламу, що знижує загальну вартість на 20-25% порівняно з іншими компаніями. Наші бригади готові надати свої послуги у будь-якому регіоні України та видати гарантії на виконані ними роботи, деталі.

Детально про ремонт деталей та вузлів трактора

У тракторі, як і в будь-якому механічному агрегаті є частини, більш схильні до поломки та зношування, оскільки саме вони беруть на себе більшу частину навантажень. Фахівцям спочатку відомі типові вузли, яким скоріше всього потрібно обслуговуванняіремонт.

Ось основні частини, з якими найчастіше бувають несправності:

•Несправності в розділово-агрегативній та моноблочній системах;

•Поломки у коробці передач, у гальмівній системі, у механізмі зчеплення;

•Вихід з ладу електроустаткування;

•Вихід з ладу приладів (сигнальних та освітлювальних);

•Втрата потужності двигуна;

•Несправність акумуляторної батареї;

•Поломки стартера, генератора або реле.

У комплексі послуг компанії «Грозбер Україна» є одна, від якої неможливо відмовитись. Як вже було написано тут трохи вище бригада фахівців нашої компанії може виїхати для визначення, який ремонт необхідний і для його оптимального проведення з гарантованим результатом. Але це ще не все.

Для задоволення запитів наших клієнтів ми ініціювали програму «Пройди безкоштовне дефектування своєї техніки». Ця виїзна сервісна бригада виконає технічну експертизу на початку роботи на місці у вашому господарстві або в іншому місці знаходження техніки. Буде проведена комп'ютерна діагностика трактора та встановлено який із вузлів має технічну несправність та не відповідає характеристикам. За висновками експертів, у складеному ними «Акті дефектування» вказується список вузлів для ремонту або їх заміни. Ви також невідкладно отримаєте й іншу цікаву для вас інформацію з цього питання, наприклад, про вартість роботи, запасних частин, термін їх поставки та необхідний період часу для проведення ремонтних операцій. І це без додаткової оплати!

Сучасні трактори від Джон Діра вимагають адекватного підходу до їх обслуговування та ремонту. Наша фірма постачає оригінальні вироби від більшості світових виробників сільгосптехніки та робить це максимально швидко. Але багаторічна взаємна співпраця компанії «Грозбер Україна» та John Deer company дозволила нашим співробітникам окрім стандартної дистриб'юторської діяльності отримати ще й вичерпний досвід роботи з виробами цього всесвітньо відомого бренду. Наші спеціалісти успішно його застосовують, обслуговуючи власників тракторів цієї марки. Проводячи ремонтні роботи на найвищому професійному рівні, що не знижує технічних показників техніки, вона ефективно служить вам протягом тривалого періоду часу.


.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7