Як купити сільгосптехніку з економією

Загалом існує кілька способів купити сільськогосподарську техніку з економією витрат. Перший і найпростіший полягає в тому . щоб робити покупку не тоді. коли вам і ще дуже багатьом хочеться купити, а коли попит найменший. Що стосується сільгоспагрегатів . то такий період затишшя в даному сегменті ринку випадає на міжсезоння. Після того . як усі види робіт завершено. а до нового періоду ще досить далеко.

У чому вигода від покупки у міжсезоння

У період, коли зазвичай пропозиція помітно перевищує попит, за законом ринку ціни знижуються і продавці можуть навіть вводити тимчасові додаткові дисконти, тому що, якщо для фермерів це період простою, то для торгівлі бажано зберігати оборотні обсяги цілий рік, як, втім, і виробникам. Просто у них з багатьох факторів немає сезонності у роботі. Крім нижчих цін, є ще один аспект на користь такого вибору часу для покупки - як було вже сказано в період міжсезоння, пропозиція перевищує попит, тобто ціни стають меншими, а вибір, асортимент товару навпаки - збільшується. І такий поворот подій дає можливість не тільки заощадити гроші , а ще й підібрати відразу все необхідне, а не тільки те . що є у наявності. Правда, при відносному достатку товару важливо все-таки вибирати усвідомлено і «перебирати» пропозиціями, щоб у продавця з'явилася потреба чимось додатковим вас простимулювати. Іншими словами, маючи спочатку вигідні умови , покупець повинен не втратити свою перевагу, а максимально скористатися ним, а винагородою йому стане економія коштів при покупці . І на завершення опису даного методу економічної купівлі слід додати, що таке «вигідне» переповнення товарних полиць, широкий перелік асортименту та доступніші ціни будуть насамперед у тих компаній, які виступають на ринку сільгосптехніки вже давно, мають налагоджені зв'язки та постачання від виробників. У той час, як випадковим продавцям набагато складніше піти на поступки клієнтам . та й якість їхнього товару може підвести під час експлуатації, а продавця, щоб запитати з нього «вже й слід простиг».

Економія – у лізингу

Придбання сільгосптехніки в лізинг - це реальна та суттєва економія при покупці. У світі такий вид інвестицій вже давно популярний і багато хто користується його вигодами. Загалом у світі кожне 6-7 вкладення робиться за лізинговою схемою (у розвинених економічно країнах ще більше – кожне третє). Тобто такий спосіб купівлі – це засіб для бідних.

З іншого боку, багато брендових компаній світу продають свою продукцію за лізинговою схемою . Серед них були помічені зокрема компанії: Claas , Lemken , Franz Kleine . Звичайно і у разі придбання в такий спосіб необхідно орієнтуватися на солідні компанії, які освоїли лізингові операції та мають широкий спектр поставок багатьох компаній-виробників. Хоча, з іншого боку, не авторитетні оператори нашого ринку сільськогосподарської техніки навряд чи можуть мати такі пропозиції для клієнтів, адже лізинг – це ще й довіра між виробником, продавцем-постачальником і клієнтом. А економія в даному варіанті покупки в тому, що ви отримуєте дуже швидко, а розраховуєтеся за нього з часом.

Третій спосіб економії при купівлі сільгосптехніки – аукціонний

Хоча придбання ненової техніки вже дуже давно є найпоширенішим способом економії при покупці, але такий спосіб через інтернет-аукціон діє ще недавно. хоча цілком успішно. У чому сенс цього способу купівлі? У США виставляються для продажу у великій кількості та широкому асортименті ненові агрегати сільгосптехніки , але їхати туди для оформлення покупки дороге задоволення, а потім ще доставка, «розмитнення» та купа клопоту при проходженні всіх процедур, особливо якщо ви не займаєтеся такими справами постійно. А тому самостійні дії принесуть лише зайві витрати та втрату часу.

А якщо є фірма, з досвідом покупок техніки на аукціоні , зі знанням як розмитнити без довгих зволікань і має засоби для доставки агрегату клієнту? Тоді весь процес із набагато більшою ймовірністю піде швидше, менш клопітно та зі значним скороченням накладних витрат. Крім того, за допомогою досвідченої фірми ви зможете підібрати конкретну модель від певної компанії-виробника, заощадивши зрештою від третини витрат і більше в порівнянні з рівнем цін на аналогічні механізми тут в Україні. Якщо фірма, до якої ви звернетеся з приводу посередництва в покупці сільгосптехніки , має достатні: досвід, авторитет і можливості, тоді вам буде з чого вибирати. Тому що у солідних компаній і товар непоганий «обличчям» - це можуть бути всі або майже всі брендові компанії, такі як: Case IH , Claas , John Deere , Kubota , New Holland та інші.

В асортименті дослідної компанії може бути:

- техніка для обробітку ґрунту в передпосівний період -0 плуги, борони, культиватори;

- техніка для посіву - сівалки або комбіновані агрегати для 2-3 функцій одночасно;

- техніка для зрошення – різні механізми поливу;

- машини для внесення добрив – розкидачі та інші механізми;

- механізми для збирання врожаю комбайни , жниварки та інша збиральна техніка;

- якась спеціальна техніка для вирощування конкретної культури.

І найголовніше: за допомогою професійної компанії, з великим досвідом роботи в сільськогосподарському секторі економіки в цілому та в аукціонній торгівлі, зокрема, можна дійсно заощадити на купівлі сільгосптехніки до 30-40% вартості аналогів, що продаються в нашій країні.

Єдине, що може бути не настільки привабливим – це терміни постачання агрегату, вони можуть становити близько двох місяців, оскільки процес оформлення. перевезення не зовсім габаритного виробу. митні процедури може бути досить тривалими. Тому, щоб агрегат підійшов вчасно, потрібно подбати про заявку на нього заздалегідь.

Фірма посередник супроводжуватиме куплену вами техніку протягом усього шляху від продавця, під час перевезення, ввезення в країну і доставить до місцезнаходження покупця.

Постскриптум

Проте заощадити можна неодноразово при купівлі одиниць техніки, а й потім під час технічного обслуговування придбаних агрегатів. Тут методи ті ж, що і при покупці – купуючи тільки оригінальні запасні частини, проводячи дефектування силами професіоналів і виконуючи всі розпорядження щодо сервісу техніки ви насправді економитимете постійно. а ваша техніка ще довго працюватиме з максимальною віддачею. Як орієнтир – одна з таких компаній «Грозбер Україна» сповідує саме такий підхід – лише якісні товари та лише високопрофесійний сервіс.

.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7