Який причіп для трактора вибрати

Перш ніж визначитися з рішенням який причіп для трактора вибрати, необхідно запастися інформацією про види, типи причепів та їх характеристики. А також про їхнього «невідлучного партнера» по роботі – трактора. Серед усього переліку техніки, задіяної в агробізнесі , найкориснішим механізмом є трактор . З його допомогою виконується значна частина робіт: і на полі, і у дворі господарства . і на станції механізаторів, та біля зерносховищ. Звичайно, універсальності трактору надають різні навісні та причіпні доповнення. Тобто, функції, які може виконувати трактор, залежать від призначення причепів та навісного обладнання. у разі йдеться саме про причепи. Наприклад, для проведення поливальних робіт у полі знадобиться причіп-ємність з насосом для забору води з відкритих водойм та механізмом для подачі її на поле. Для роздачі кормів у тваринництві також є механізований причіп. Але все ж таки головне завдання для причепів - це транспортування найрізноманітніших вантажів .

Класифікація – основа знання

Звідси класифікація причепів проводиться насамперед за характеристиками як транспортні засоби. Отже, за якими ознаками класифікують причепи:

 • по-перше , на кшталт кузова – бортовий чи самоскидний , тобто різниця тут у способі вивантаження з причепа. при цьому бортові можуть мати відкидні борти з однієї, двох або всіх трьох сторін. У самоскидних без варіантів - все з гідравлічним механізмом підняття кузова причепа, а розвантажувальні роботи можна проводити без залучення робочої сили ; По - друге , за кількістю осей їх ділять на двовісні , тривісні і одновісні ( напівпричепи ) . Тут кількість осей вказує на здатність конструкції перевозити більш менш важкі вантажі, а також дозволяє розрахувати навантаження, яке розподіляється по осях, що важливо при негабаритних вантажах;
 • по-третє, за призначенням (для яких типів вантажів пристосований причіп) – для сипких і сухих вантажів або штучних предметів, для рідких речовин , для негабаритних вантажів, для кормів і ще для багатьох різних видів і типів вантажів, що перевозяться ; По -четверте , за наявності спеціальних додаткових пристроїв у конструкції причепа та його кузова. Тут також можлива велика різноманітність: від простого збільшення бортів по висоті, до встановлення пристроїв притискного типу або механічних маніпуляторів , можливо також обладнання причепа сходами та іншими доповненнями .

Щодо останнього пункту з переліку класифікаційних ознак слід додати, що додаткові пристосування можуть носити як пасивний характер – наприклад, кузов у вигляді ємності для рідинних матеріалів, так і виконувати активну функцію, у цьому останньому випадку для його функціонування задіюється як привод гідравлічний система трактора, його вали відбору потужності

Інші зовнішні фактори, що впливають на вибір причепа

Узгодивши з собою цілі та завдання, які вирішуватимуться за допомогою причепа, можна тепер відкоригувати рішення з урахуванням можливостей та класом наявного трактора-тягача. Так, наприклад, для самоскидного причепа об'ємом 14 м3 і вантажопідйомністю 12 тонн необхідний трактор-тягач 3-4-го класів. Далі, дуже важливі такі параметри вашого трактора:

 • якого типу тягово-причіпний пристрій;
 • як розташовані вали відбору потужності і гідравлічні штуцери ; _
 • яка продуктивність гідравлічної системи

і деякі інші технічні характеристики, важливість яких залежить від виду чи типу причепа.

Можуть виявитися важливими розміри та інші специфічні можливості майданчика вашого транспортного двору – особливо щодо організації технічного обслуговування причепа . оснащеного будь-яким обладнанням.

Визначальним аспектом може бути доступність організації технічного обслуговування та ремонту вашого причепа. Чи є надійна компанія -постачальник запасних частин і витратних матеріалів : технічних рідин, покришок і деталей гідравлічної системи.

Але водночас, всі ці клопоти зі з'єднанням наявних можливостей із бажаними новими здібностями будуть винагороджені вже тим . що часто добре підібраний причіп успішно замінює вантажний автомобіль, який можна не купувати та заощадити на витратах з логістики.

Від загального до приватного в порядку рейтингових симпатій

В якості орієнтування для уявлення про перелік технічних характеристик . які повинні вас цікавити при виборі найкращого для вас тракторного причепа:

 • виробник візка причепа – наприклад, італійська фірма-світовий лідер у виробництві мостів – компанія “ ADR”;
 • обсяги кузова: для зернових – наприклад, 15.4 м3 і у варіанті з надставними бортами для соняшнику – 24,4 м3;
 • вантажопідйомність – наприклад: 12 тонн, та/або навантаження по осях;
 • тип гальмівної системи (наприклад, пневматична);
 • який кут підйому кузова (наприклад, 50 градусів);
 • яка необхідна потужність трактора (наприклад, для агрегатування необхідний трактор потужністю від 90 л.с. ) ; Які встановлені шини - марка і виробник (наприклад, 520/ 50-17 162А8 " Starco " ) ;
 • чи рекомендована швидкість пересування (наприклад, до 20 км/ год);
 • чи є гідрофіковане відкривання та закривання заднього борту.

Якщо вами розглянуті всі технічні параметри причепа, і вони вас задовольняють, тоді ви отримаєте не один причіп, а трактор+причіп , що відмінно працює .

На ринку причепів представлені моделі ПТС , дуже популярні серед агрофірм. насамперед своєю практичністю і простотою: наприклад, модифікація 2 ПТС-6 - самоскидний тракторний причіп вантажопідйомністю 6 т, має подовжену платформу і нарощені борти , а також ефективну гальмівну систему. Крім цього, причіп простий в обслуговуванні і відрізняється надійністю, довгим технологічним ресурсом, хорошими маневреністю та прохідністю, що теж важливо за умов більшості агрогосподарств.

Яскравий представник класу напівпричепів , оснащених краном - маніпулятором - це нова розробка компанії DLight . Модель називається DL AgroMaster .

Ось її основні технічні характеристики: тракторний напівпричіп з гідравлічною системою, вантажопідйомністю 10 т, об'ємом кузова – 10 м3, з краном маніпуляторного типу вантажопідйомністю до 1 т і вильотом стріли – до 5,6 м. Основна сфера застосування причепа – сільське господарство . В основі причепа - посилена двома балками рама і надійний візок з двовісним пружинним тандемом FAD (виробництва італійської компанії) - разом узяті вони підвищують працездатність і витривалість причепа як у полі, так і в складних дорожніх умовах, точніше в умовах бездоріжжя. Під маркою DL AgroMaster виробляються дві модифікації: з бортовим причепом “Big Bag ” («Велика сумка») і з самоскидним механізмом на три сторони або причіп -самоскид / strong>.

Модель замислювалася як транспортно -підйомний засіб для перевезення та самостійного вивантаження штучних вантажів – мішків з насіннєвим матеріалом, з добривами, кормами тощо. Але з розробкою різних навісних пристосувань для його крана асортимент матеріалів, що перевозяться і вивантажуються, значно розширився, до нього додатково увійшли: сіно, бочки, колоди і різні сипучі матеріали в не упакованому вигляді.

Модель DL AgroMaster стандартизованим виробом в відповідно зі стандартом ISO 9001:2015 , виробі використана високоякісна конструкційна сталь ( категорія сталі S355 (EB 10219), всі елементи причепа мають захисне порошкове покриття , а також компоненти гідравлічною системи . виготовлені брендовими компаніями . Тип зчіпного пристрої – трьохточковий . Причіп агрегатується з відповідними тракторами виробництва компаній : JohnDeere, CaseIH, Claas , New Holland. У якості додаткового навісного обладнання можливі : ротатор , захоплення для сіна , для лісових матеріалів та для сипучих вантажів .

Про відповідальність за вибір

Окрім представлених тут відомих моделей на ринку причіпних виробів присутні ще кілька моделей, які конкурують з названими і ваша перевага може бути віддана будь-якому з них, тому що важко радити будь-що конкретне. не знаючи які ж індивідуальні умови є у вас і яку мету ставите перед собою для вирішення її за допомогою причепа. Одне тільки ми можемо порадити з упевненістю – щоб упевненості у виборі і у вас було достатньо, робіть його лише уважно «озирнувшись» і краще з надійним продавцем-постачальником.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7