Партнерська програма для кінцевих покупців

Найбільше число серед усіх наших клієнтів становлять кінцеві покупці. І це природно. Купуючи для себе, фахівці зазвичай підходять до цього питання максимально відповідально і в той же час покладаються у виборі на свої знання та обізнаність. Мабуть такий підхід є правильним, але, якщо ви бажаєте при покупці збільшити свої можливості і полегшити матеріальну сторону своєї угоди, тоді вам стане в нагоді «Партнерська програма для кінцевих покупців». Компанія «Грозбер Україна» готова надати цілу низку переваг для своїх партнерів.

У пакеті цієї програми передбачені регулярні повідомлення з інформацією про те, які цікаві вам «запчастини для сільгосптехніки» надійшли на склади нашої компанії. Інформація може подаватися в різних форматах, але найбільш зручна для покупців, коли є окремі каталожні частини: запчастини для Джон Дір, запчастини для Хорш, запчастини для Амазоне, запчастини для Лемкен.

Крім характеристик виробів може розсилатися й інша корисна інформація про них, про сервісні послуги, що надаються нами, наприклад, як проводиться поставка запчастин, які додаткові можливості отримують наші клієнти, а також оперативна інформація про плани перебування у вашому регіоні нашої сервісної бригади - дана інформація може відчутно знизити ваші логістичні витрати і заощадити час на проведення ремонтних робіт.

Все це розміщується на сторінках вашого особистого кабінету на нашому сайті, куди в спеціальних розсилках будуть заноситися також вихідні дані щодо сільгосптехніки, яка на даний момент пропонується за особливо вигідними умовами у зв'язку з різними акціями і продажами з дисконтом. Крім викладеного, у програмі передбачено використання CRM системи для контролю та аналітики закупівель, для перевірки відповідної документації.

Для того, щоб стати учасником «Партнерської програми для кінцевих покупців» вам необхідно здійснити реєстрацію на нашому сайті від імені керівної особи вашого господарства, «запросити договір» одним натисканням на «кнопку» та уточнити всі суттєві деталі з менеджером нашої компанії під час його дзвінка вам. Як бачите процедура дуже проста, а переваги обіцяє вона великі. Ми вас чекаємо!

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7