Партнерська програма для сервісних служб

Мати завжди «під рукою» необхідні запчастини для сільгосптехніки - чи це не мрія будь-кого з аграріїв? Наша компанія, «Грозбер Україна», не тільки постачає і продає оригінальні запасні частини, а й надає своїм клієнтам сервісні послуги. Тому ми з розумінням ставимося до всіх проблем і складнощів своїх колег - сервісних організацій.

Для оптимізації проведення сервісних і ремонтних робіт з сільгосптехнікою нами пропонується «Партнерська програма для сервісних служб» - цей метод роботи ґрунтується на принципі від «виробника для виробника» (ПДП), який помітно спростить і прискорить нашу кооперацію зусиль, дозволить нам бути більш оперативними, щоб поставка запчастин завжди була вчасно, в потрібне місце і в повній відповідності з

Наші фахівці не тільки грамотно підберуть конкретні деталі з будь-якого каталогу, наприклад: запчастини для Хорш, запчастини для Амазоне, запчастини для Лемкен, а наші логістичні партнери швидко - в термін до 7-ми днів доставлять вам деталь не тільки на ваш склад, але і в поле, де ви виробляєте в цей час ремонтні роботи. Крім цього, наші досвідчені фахівці, які мають достатній досвід роботи і добре знають всі особливості або що це таке запчастини для Джон Дір, при необхідності проконсультують ваших спеців у складних випадках.

Щоб зазначена вище тісна спільна робота над вирішенням технічних завдань стала надійним помічником для вас Партнерська програма зробить взаємовиручку системною, а успіх більш вагомим. Для старту необхідно зробити реєстрацію вашої фірми у нас на сайті, клікнути «запит договору» і відповісти на дзвінок нашого менеджера, який роз'яснить всі деталі і нюанси та договори, і програми щодо того, як і чому працювати з «Партнерською програмою для сервісних служб» краще, і надасть вам шанс ще й «Екстра-знижку від менеджера» отримати (1-2%).

А далі все ще простіше, ефективніше і зручніше. Хочете впевнитися на ділі? Тоді запрошуємо до нас партнером на сайт!

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7