Партнерська програма для торгуючих організацій

Ми торгуюча компанія і наші стандартні взаємини з покупцями - це відносини з клієнтом. Але нам важлива не тільки поставка запчастин, і/або не просто продати запчастини для сільгосптехніки, але сприяти вашому успіху в агробізнесі. Нам, компанії «Грозбер Україна», це вигідно, щоб ви були успішними. Саме тому ми будуємо свої контакти з покупцями на партнерських умовах.

При цьому ми чітко розуміємо, що партнери можуть мати різні цілі і методи роботи, і будуємо свою роботу під інтереси конкретних партнерів. Однією з категорій партнерів є торгуючі організації. Ми з вами ще й колеги і просто зобов'язані добре розуміти один одного.

У рамках цієї Партнерської програми передбачено два варіанти шляхів співпраці. Один, він називається «Базовий», передбачає укладення договору між сторонами. Такий підхід підвищує рівень наших зобов'язань перед вами і дає ще більші гарантії, що, замовивши, наприклад, запчастини для Лемкен, - отримаєте дійсно Лемкен і це відбудеться максимально швидко. Вартість виробів для вас буде базовою, тобто мінімальною і при оформленні покупки через сайт ви отримаєте можливість мати ще невелику «Екстра-знижку» - в 1-2% від нашого менеджера.

Інший шлях або спосіб нашої з вами співпраці називається «Спеціальний». Ця програма передбачає взаємодію на більш високому рівні. Для її здійснення необхідно, щоб у вас був свій сайт з набором (каталогом, переліком асортименту) товарів (якщо його поки немає, ми допоможемо вам створити такий). Тоді ми зможемо інтегрувати на ваш сайт свої групи товарів, звичайно, відповідно до ваших побажань. Наші групи товарів мають чітку класифікацію і поділ по виробниках, щоб нашим і вашим покупцям було легше робити вибір. І відповідно до цікавої його моделі відшукати запчастини для Джон Дір, або запчастини для Хорш, або, може бути, запчастини для Амазоне.

Активувати цю опцію зовсім легко. Для цього зареєструвавшись на нашому сайті в розділі «торгуюча організація», одним кліком «запросити договір». Потім наш менеджер встановить з вами контакт, і ви узгодите всі можливі деталі договору, зокрема, і всього партнерства в цілому. Спробуйте зробити свій бізнес більш успішним!

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7