Пройди безкоштовне дефектування своєї техніки

Наша компанія багато років постачає запчастини для сільгосптехніки від усіх передових світових брендів. Однак є одна з них, з якою нас пов'язує ще тісніша співпраця – це американський бренд № 1, компанія John Deere. Для власників техніки з цією маркою нами проводиться не тільки поставка запчастин, а й ремонтне обслуговування.

Для якісного та своєчасного виявлення можливих неполадок у роботі вашої техніки ми ініціювали програму «Пройди безкоштовне дефектування своєї техніки».

Технічна експертиза від компанії «Грозбер Україна» виконується нашою сервісною бригадою під час її виїзду у ваше господарство або в інше місцезнаходження техніки. Наші спеціалісти проведуть оперативну комп'ютеризовану діагностику агрегату, під час якої встановлять окремі вузли, які мають технічні відхилення чи несправності. По завершенню експертизи складається «Акт дефектування» із зазначенням у ньому переліку вузлів, які потребують ремонту або заміни деталей. Інженер цієї сервісної бригади на місці та по завершенню її роботи надасть вам повну інформацію про вартість необхідних запчастин, терміни їх поставки та термін проведення ремонтних робіт.

Своєчасна і при цьому безкоштовна експертиза стану техніки – вже тільки це робить нашу пропозицію цілком вигідною. А той факт, що наші фахівці вже багато років займаються постачанням запчастин для Джон Дір і досконало вивчили її вироби, виглядає відвертим бонусом для вас.

Хоча нашим клієнтам досить вигідно та просто купувати у нас: запчастини для Джон Дір,запчастини для Хорш,запчастини для Амазоні, запчастини для Лемкен – бо ми безпосередньо поставляємо їх від виробників і робимо це у найкоротші терміни – до 7 днів. Маємо великі запаси деталей вже на складах компанії тут в Україні і тоді поставка може бути ще більш швидкою. Для постійних клієнтів пропонуємо різноманітні додаткові послуги та знижки, постійно спрощуємо процес оплати покупок. Тому що ваша успішна діяльність приносить нам позитивні емоції, а не лише матеріальні надходження.

Хочете особисто переконатися? Тоді зареєструйтесь на нашому сайті, вкажіть як з вами зв'язатися нашому менеджеру та протестуйте свою техніку та нашу роботу!

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7