Liebherr

Liebherr

Сільськогосподарська техніка Liebherr

Принцип незалежності набув свого вираження навіть в структурі групи компаній Liebherr – кожен з виробничих напрямків, а їх всього 13, є достатньо самостійним, але разом з тим загальне керівництво здійснює рада правління, до якої входять виключно члени родини Liebherr. І незважаючи на такий здавалося б тривіальний підхід, компанія вважається першопроходьцем в багатьох сферах своєї діяльності. За підсумками минулого року приріст у фінансовому виміру обігу склав 1,298 млрд. євро або 12,6% і загалом досяг 11,639 млрд. євро.

Історія компанії не є довгою, всього 73 роки – тобто одразу по завершенню 2-ої світової війни та появи ФРН на мапі Європи. Першим виробом став поворотний швидко-змонтований баштовий кран – першою справою тоді маленької будівельної фірми – Німеччина відбудовувалась після війни. Якщо перший кран був зроблений для власних потреб, то вже після нього будівельна фірма перетворилася на машинобудівну з дуже широким профілем робіт. В коло зору Ганса Либгерра потрапив навіть завод холодильників, який був виставлений на спродаж. Вивчивши технічний сторону питання та кон’юнктуру цих товарів на ринку, Ганс не купив той завод, а збудував свій.

Дуже швидко додавалися нові напрямки в діяльності компанії, але незмінним залишався принцип – тільки відмінна якість. Де б, в якій галузі не працювала компанія Лібгерр, завжди її вироби відрізняли відмінні технології та найкращі інноваційні розробки. Спеціалісти цього бренда займаються розробкою та виробництвом не тільки великих машин, але й окремих вузлів та деталей. В асортименті виробництва: двигуни внутрішнього згорання, системи подачі палива, оснастка для систем гідравліки, різноманітні редуктори та лебідки, опорно-поворотні устрої, різні електричні машини, системи управління та деталі для електроніки, для вимірювальної техніки. Опікується компанія також відновленням компонентів, при цьому створюючи їх з компактною та довговічною конструкцією.

Для компанії Лібгерр принцип дотримання якості є надважливим. Тому радимо вам не покладатися на випадок, а замовляти поставку компонентів, деталей, запасних частин для техніки марки Liebherr через компанію «Грозбер Україна» щоби не підводити виробника.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7