Де купити запчастини для комбайнів в Україні

Агрофірми, на чиїх полях працюють комбайни брендових марок, мають ясне уявлення про технічні якості цих агрегатів і завжди своєчасно проводять необхідне сервісне обслуговування цим «кораблям» полів. Тому що не можуть собі дозволити, щоб такий високопродуктивний і незамінний механізм простоював без діла. У складі комбайна є чимала кількість комплектуючих деталей, вузлів і блоків, важливість і ціна яких різниться, але через несправність або неповноцінність у технічному сенсі будь-якого з них залежить загальний результат не тільки цієї одиниці сільгосптехніки, але і всієї агрофірми або агрохолдингу.

Дві важливі ділянки в робочому механізмі комбайна

Всякий комбайн має ці два блоки в своєму складі і саме в них частіше буває потреба провести заміни окремих деталей і частин.

В першу чергу це блок, в якому відбувається порізка і подрібнення зернових рослин. Тут першими виходять з ладу ріжучі інструменти або ріжучі поверхні інструментів. Внаслідок чого стеблі не зрізаються, а зминаються, «зжовуються», а зерно часто сплющується - в результаті знижується якість і зерна, і стеблевої соломи. Часто при заміні ножів встановлюють і нове мотовило, так як вони складають єдиний технологічний блок в комбайні.

Наступним, схильним до прискореного виходу з ладу, вузлом комбайна є шнек, ця деталь задіяна в блоці транспортування зрізаної зернової культури, де скомпонована шнеком маса просувається завдяки обертальному зусиллю пальчикового апарату в похилу камеру для очищення зерна.

Тому першочергову увагу слід приділяти таким вузлам комбайна, як:

  • Жнива та її складові деталі:
  • Молотильний апарат загалом і в окремих частинах:
  • Похила камера в зборі:
  • Ремені, фільтри та підшипники, встановлені в різних вузлах агрегату і потребують першочергової заміни в результаті зносу.

Головний фактор стабільності як умова для визначення місця купівлі запчастин до комбайну

Брендові компанії з США, Німеччини, Нідерландів та інші відрізняються своєю багаторічною стабільністю завдяки постійному і успішному пошуку нових найбільш просунутих рішень технологічних завдань. Ця тенденція веде до постійного ускладнення самої техніки, щоб зробити процес роботи з нею максимально легким, продуктивним і незалежним від змін кліматичних умов, від помилок людського фактора і коливань в економічному середовищі в світі.

З цією метою всі технологічні процеси всередині комбайнів відрегульовані навіть не до міліметрів, а до пікселів на екранах моніторів бортових комп'ютерів, які тепер контролюють роботу механізмів і проводять деякі заміни режимів на ходу і без «узгодження» з оператором комбайна. У деяких моделях, безпомилкову роботу забезпечують лазерні установки, щоб навіть в умовах абсолютної непроглядності комбайн не збився з правильного шляху, а давав максимальний результат.

Тому на такому точному пристрої, яким є сьогодні комбайн неможливо встановлювати якісь інші: сегменти ножів, пальці шнеків і підшипники до них, фільтри, форсунки, втулки та інші деталі, якщо вони не є «рідними» для даної моделі комбайна і не відомо, чи будуть гарантовано видавати необхідний результат, безвідмовно служити весь відміряний технологічний термін експлуатації.

Звідси логічним виглядає рішення купувати запчастини до комбайн в Україні тільки у компанії, здатної гарантувати оригінальну якість запасних виробів, у якої є багаторічний досвід виконання цієї функції і налагоджені прямі договірні відносини з компаніями-виробниками. А як бонус - ще й дуже короткострокові поставки деталей і вузлів від виробника безпосередньо споживачеві.

Останній абзац був присвячений стилю роботи однієї з таких успішних і стабільних компаній - компанії Грозбер. Тут ви отримаєте саме те, що мали намір отримати і залишитеся у виграші від результатів співпраці з передовою компанією-постачальником запчастин для агротехніки.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7