Де купити запчастини до тракторів в Україні

Трактори в будь-який з агрофірм справедливо вважаються найбільш завантаженими механізмами. Саме ці машини допомагають вивозити причіпні та навісні агрегати в поле для оброблення ґрунту, рослин, складання врожаю і збирання землі після стради; ними також транспортуються всі можливі вантажі всередині господарства і за його межами. Іншими словами, трактор завжди потрібен і важливо, щоб він завжди був на ходу. Тому питання технічного обслуговування тракторів завжди своєчасне, завжди першочергове і визначає всю іншу роботу агрофірми.

Конструктивно про конструкцію і деталі

У конструкції трактора досить багато різних деталей і вузлів, не всі вони однаково важливі і не всі одночасно зношуються. Тому для своєчасної заміни одних частин на нові мабуть важливо звертати увагу в першу чергу на найбільш важливі вузли трактора, які тому і важливі, що майже постійно знаходяться в роботі.

Весь трактор можна поділити на чотири основні частини:

 • Двигун;
 • Органи управління;
 • Трансмісія;
 • Ходова частина.

Їх комплектуючі відрізняються за розмірами, функціями, але всі вони однаково важливі для забезпечення працездатності трактора.

Серед деталей найбільш часто вимагають заміни наступні:

 • Комплекти поршнів і блоки циліндрів;
 • Вали: переднього мосту, первинний, вторинний, карданний, приводний, зчеплення, підйомний гідравлічний;
 • Вилки: блокувальна диференціала, вмикача зчеплення, вичавлювання зчеплення, перемикача передач (передніх і задніх), перемикача обертів ВОМ;
 • Всілякі вкладиші, втулки;
 • Гідравлічний циліндр;
 • Радіатори;
 • Стартери;
 • Гальмівні барабани;
 • Вмикач гальмівних стопів;
 • Підшипники;
 • Деталі кріпака.

Всі витратні матеріали за своєю природою постійно вимагають заповнення, серед них: сальники, прокладки, фільтри тощо.

Показово про різницю в деталях

Будь-які вироби, так само як і запасні частини можна поділити на - оригінальні, неоригінальні і вживані. Звичайно не нові деталі можуть годитися тільки в крайньому випадку, коли нічого іншого чи ні, або взяти немає можливості. Тому про них говорити не варто. А що стосується неоригінальних, які часто підкуповують своєю помітно нижчою вартістю і обіцяною (постачальниками, продавцями) майже повною однаковістю з оригінальними деталями, то тут легко піддатися спокусі заощадити і не отримати очікуваного результату.

У англійців здавна є на подібні випадки приказка: «ми не настільки багаті люди, щоб купувати дешеві речі». Тобто представники цієї мудрої нації давно переконалися на своєму досвіді, що не буває дешевих речей такої ж хорошої якості, як і у більш дорогих речей. І, що, заощадивши в грошах при покупці, ми потім втратимо при більш швидкій поломці неякісної речі або від того, що вона не буде давати такий же результат, як і якісний виріб.

Крім того, оригінальні вироби, придбані у солідного продавця, що має прямі ділові контакти з компаніями-виробниками, напевно мають документальне гарантоване підтвердження свого рівня якості, а значить будуть служити максимально довго і в підсумку принесуть аграрію більше вигоди завдяки безперервній роботі з оптимальними показниками.

І ще один аспект. Трактори відомих світових брендових марок, таких, як: John Deere, Case In, New Holland - це високотехнологічні механізми, в яких застосовані новаторські технічні ідеї, де функціонально всі вузли працюють з точністю хороших годин, де потужності трактора закладені на межі можливого, а енергетичні витрати паливних матеріалів в процесі експлуатації конструктивно повинні бути мінімально допустимими. Коли робота всіх вузлів і технологічних блоків трактора знаходиться під керуванням і контролем комп'ютерної системи, тоді саморобні елементи в такій високотехнічній системі будуть постійно збоїти і порушувати режим роботи агрегату в цілому.

Тому для забезпечення технічних характеристик всі вузли трактора повинні видавати той результат, який від них очікується. А робити це можуть і повинні тільки справжні деталі. «заточені» під необхідний показник і здатні видавати його відповідно до розрахункового терміну експлуатації.

Де надійний постачальник якісних запчастин до трактора

Якщо ви готові забезпечувати максимальний результат у роботі на своєму тракторі, тоді вам необхідно робити заміни запчастин до трактора, придбаними у постачальника. який реально може гарантувати їх якість і походження.

В Україні є кілька досить надійних компаній, що займаються регулярним постачанням агрофірм технікою і комплектуючими до неї. Компанія «Грозбер» одна з таких, яка позитивно відрізняється своєю високою надійністю, стабільністю і швидкістю в обслуговуванні. Всі ці якості допомагають їй підтримувати тривалі договірні відносини з компаніями-виробниками, власний багаторічний досвід і чітко налагоджена робота для створення умов досягнення успіхів аграріями.

Термінове
постачання
з Європи за 3-7 днів
Гарантія
якості
найкраща якість на ринку
Працюємо
щодня
без вихідних
Сервісна
служба
щодня 24/7